KLOUBNÍ VÝŽIVA

Směs extraktů bylin pro poškozené klouby,
svaly a šlachy

Nadělte si život v lepší formě

„Perfektní funguje, co to beru nebolí koleno, mám sílu bojovat s parkinsonem mého muže. Díky...... Věra“

Věra Vejnarová

KOUPIT EL-ELÁSTICO

Zásadní účinky jednotlivých složek
doplňku stravy EL-ELÁSTICOTribulus Terrestris


Hlavní bioaktivní složkou jsou saponiny. Když se protřepou ve vodném roztoku, začínají pěnit. Bylo prokázáno, že tyto saponiny přirozeně zvyšují pohlavní hormon mužského pohlaví, což vede ke svalovému růstu, zvyšuje sílu a zlepšuje výkonnost u mužů. Je široce používán v doplňcích stravy pro sexuální zdraví.

Zlepšuje libido a sexuální pohodu

Extrakt Tribulus Terrestris byl jako výživový doplněk v některých studiích na zvířatech označen jako anabolický regulátor pro mužský pohlavní hormon. Předpokládá se, že u mužů se zvýší produkce spermií a u žen vajíček. Používá se také k léčbě erektilní dysfunkce.

Zvyšte sílu a svalovou hmotu u mužů

Používají ho především sportovci ke zvýšení síly a svalové hmoty. Velmi často se úspěch bulharského vzpírání připisuje k používání této bylinky.

Srdečně-cévní zdraví

Extrakt Tribulus Terrestris je považován za užitečný při léčbě některých kardiovaskulárních stavů, včetně anginy pectoris, vysokého krevního tlaku, vysokého cholesterolu, anémie a špatného oběhu.

Gotu kola


Je považována za jednu z nejvíce duchovních a omlazujících bylin v Ájurvédě - slouží ke zlepšení paměti. V Ájurvédě slouží Gotu kola pro revitalizaci nervů a mozkových buněk. Říká se, že posiluje imunitní systém a nadledviny.

 1. - snižuje bolesti
 2. - regeneruje kůži
 3. - pomáhá při hojení ran
 4. - zaceluje pooperační zjizvení
 5. - posiluje nadledviny
 6. - posiluje imunitní systém

Zapomeňte na deprese

Gotu kola neboli Centella asiatica může být užitečná při léčbě úzkosti. Centella je mírně adaptogenní, lehce antibakteriální, antivirová, protizánětlivá, antiulcerogenní, anxiolytická, může působit jako mozkový tonizátor a stimulant oběhu.


Několik vědeckých zpráv dokumentuje schopnost Gotu koly pomáhat při hojení ran. Při ošetření Centella asiatica je zrání jizev stimulováno produkcí kolagenu typu I. Léčba také vede k výraznému snížení zánětlivé reakce a tvorbě myofibroblastů.

Izolované steroidy z rostlin byly také použity k léčbě malomocenství. Navíc předběžné důkazy naznačují, že Gotu kola má příznivé účinky na kognitivní funkce. Centella asiatica se používá k revitalizaci mozku a nervového systému, zvyšování pozornosti, koncentrace a boje proti stárnutí. Centella asiatica má také antioxidační vlastnosti. Pomáhá při žilní nedostatečnosti. Používá se k detoxikaci.

Boswellia serrata


Je aromatická pryskyřice získaná ze stromů rodu Boswellia. Existuje mnoho druhů a odrůd kadidla, z nichž každý vyrábí mírně odlišný druh pryskyřice.

Extrakt boswellia serrata se používá k léčbě zánětů a otoků. Zmírňuje bolesti a oživuje cirkulaci krve.

Dále se používá k léčbě bolesti žaludku v důsledku emoční deprese. Extrakt prášku boswellia serrata podporuje krevní oběh, uvolňuje svaly a šlachy.

Inulin


Podporuje vyprazdňování

Je to rozpustná vláknina, která funguje jako prebiotikum pro podporu zdraví gastrointestinálního traktu tím, že stimuluje prospěšné bakterie ve střevě.

vzhledem k jeho vazbě tato vláknina přežívá v žaludeční kyselině a střevních enzymech. Prochází do tenkého střeva, kde se mísí s vodou, fermentuje a pak se stává potravou pro život-podporující prebiotické bakterie tlustého střeva. Tyto bakterie zahrnují bifidobakterie a laktobacily. Pokud udržujete svá střeva díky prebiotické vláknině v kondici, vyhnete se plísňovým onemocněním.

A co víc, má velmi nízký glykemický index, je vhodný pro mnoho lidí, kteří mají omezenou stravu.

Zvyšuje vstřebávání živin (vápník a hořčík)

Vaše tělo je lépe schopné absorbovat živiny z jídla, které jíte, protože inulin zpomaluje trávení. Podle studií provedených ve Spojených státech a ve Francii inulin může zvýšit absorpci vápníku až o 20 procent a absorpci hořčíku až o 12 procent.

Kontrola krevního cukru

- inulin zpomaluje trávení. To pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi po jídle
 1. - zvyšuje bifidobakterie ve střevech
 2. - posiluje imunitní funkce
 3. - snižuje hladinu cukru v krvi a cholesterol
 4. - zlepšuje metabolismus tuku a snížuje hmotnost


MŮJ PŘÍBĚH S BOLAVÝMI KLOUBYPro ty z vás, které bolí klouby.

To, co zde uvádím, je má osobní zkušenost kterou jsem s "ELÁSTICEM" zažil.

Jmenuji se Jan Anděl a pracuji jako dietolog a osobní trenér. Při mém povolání se musím držet stále ve formě.

Jednoho dne jsem si začal všímat plíživé bolesti v levé kyčli a pravém rameni. Pravidelně sportuji, myslel jsem si, že je to jen běžné přetížení po tréninku.

Ale ani po týdenním vynechání jakéhokoliv sportu se bolesti nezlepšovaly a já podstoupil magnetickou rezonanci. Výsledky hovořily za své.

Natržená kloubní chrupavka, cysta v rameni a vyosená kyčel, znamenalo potvrzení bolestivé prognózy.

Úporná bolest v kyčelním kloubu mě dál ostře zasahovala při každém došlapu. Určitě znáte ten nepříjemný pocit, jako když do vás zajede břitva.

Myslel jsem si, že se zblázním!Já aktivní sportovec teď chodím jako lazar a skuhrám při každém kroku. Proto jsem ve chvílích volna začal pátrat ve všech mým zápiscích a hledal, jak si mohu pomoci.

Našel jsem pár rostlin, které mají protizánětlivé účinky jako aspirin, ale bez vedlejších účinků. Působí jako repetitivní činidlo a tonizující faktor. V podstatě přímo řeší příčinu pohybových problémů. Tyto přírodní bylinky jdou až k jádru.

Usmálo se na mě štěstí když jsem objevil Tribulus, Boswellii, Gotu kolu a tradiční medicína našich babiček mi velela užívat rozumnou dávku vlákniny.

Tribulus se ale dříve v mém jídelníčku dietologa takřka nevyskytoval. Zařadil jsem proto izolované dávky tribulusu, po kterých jsem se cítil daleko pružnější a pevnější.

Nejprve jsem všechny nalezené ingredience testoval zvlášť, ale sinergické působení je tak známé, že jsem se těšil, až je vyzkouším všechny najednou a ještě k tomu v poctivém extraktu.

Vytvořil jsem první prototyp doplňku stravy EL-ELÁSTICO a nestačil se divit. Při mém testu jsem se nacházel zrovna na dovolené, kde moc pohybu díky delším přejezdům nebylo. Měl jsem tedy čas sledovat, jaké má "ELÁSTICO" blahodárné účinky na mé klouby.

Po návratu jsem v kanceláři stoupnul na detekční přístroj Tanita a nestačil se divit. Nejen že se mi vrátila dřívější pružnost a všechno mě přestalo bolet, ale hlavně se velice významně proměnila má postava.

Tukové parametry se po týdnu nic nedělání na váze projevily snížením tuku celkově o 2,5% a metabolický věk klesl o 3 roky.

Z "ELÁSTICA" si dokonce připravuji bylinkový nápoj, který dokonale zregeneruje po na celém dni.


TŘI ZÁSADNÍ PRINCIPY, CO DĚLAT, KDYŽ
BOLÍ SVALY, KLOUBY A ŠLACHY

Pokud si přečtete tyto principy,
vaše tělo bude
do pár dní mnohem pružnější

ZA PRVÉ UNIKÁTNÍ VÝTAŽKY

Boswellia serrata, Inulin,
Gotu kola, Kotvičník zemní


Aktivní složky, které pro své účinky využívají SLONI a INDIÁNÍ v AMAZONII


 • Gotu kola - významným způsobem napomáhá ke zlepšení paměti, koncentrace a regenerace kloubů
 • Inulin - napomáhá obnově a reparaci střevní mikroflóry a tím zlepšuje imunitu
 • Boswellia serrata - působí jako Aspirin (antiflogistikum - protizánětlivě), bez vedlejších účinků
 • Tribulus terrestris - dodává pocit pružnosti, zlepšuje sexuální funkce, má významné antistresové účinky


 • ZA DRUHÉ PŘÍRODNÍ ZÁKON

  Sval, který se nehýbe, degeneruje


  Fyzikální zákony působí nejen na přírodu, ale i na nás samotné. Jednoduchým příkladem jsou svaly a mozek. Pokud je nebudete pravidelně a přiměřeným způsobem každý den zatěžovat, ochabnou a časem atrofují.

  Vždy je mi velice líto, když na ulici vidím šik člověka, který se valí v pokřivené poloze, jako by právě uběhl maraton. Stačilo by aplikovat pár základních pravidel a většina populace by měla po problému.

  Pakliže chcete mít zdravé klouby, musíte své svaly v oblasti kloubů adekvátně zatěžovat každý den. Na těle máme zrhuba 600 svalů. Zkuste je každý den mírným cvičením zatížit. Pravidelné a umírněné cvičení je osvědčeným lékem na dlouhověkost a zdravé klouby.

  EXKLUZIVNÍ BONUS ZDARMA NA DVD

  Vyskočit z postele, jako by se nechumelilo, vyběhnout schody nebo stačit vnoučatům? Každý má jiné cíle. My věříme, že není překážek, co by nešly zdolat. Chce to trpělivost, pravidelně cvičit a budete se divit, jak rychle se výsledky dostaví.

  Všechny sestavy cviků jsou podrobně vysvětleny pro snadnější začátky ve zpomalených záběrech.

  I kdybyste si EL-ELÁSTICO koupili třeba jen kvůlit tomuto bonusu, mnohonásobně se vám to vyplatí. Samotné dvoj DVD se normálně prodává za 2490 Kč a vy ho teď dostanete k EL-ELÁSTICU úplně ZDARMA.

  ZA TŘETÍ VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ

  Kouzelná síla synergie pro mnohonásobný efekt


  Vzájemně posilující působení, to je kouzlo, které bylinky mají. Účinnost samostatných bylinek je sama o sobě nenahraditelná, ale kombinace jejich extraktů dělá z EL-ELÁSTICA nástroj, který revitalizuje pohybový aparát, řeší únavu a dodává sílu.

  Způsob působení EL-ELÁSTICA si můžete představit jako mikroelementy, které pronikají skrz membrány přímo k problému. Tyto bylinné extrakty daleko předběhly moderní dobu.

  EL-ELÁSTICO

  Nevhodné do 18. Let. Může způsobit zvýšení sexuální výkonnosti u obou pohlaví  239g SÍLA PŘÍRODY


  Pokud jste zvyklí na kávu, zapomeňte na ni. Nechte na sebe působit uzdravující sílu bylinek. Stačí přelít 1/3 kávové lžičky EL-ELÁSTICA vroucí vodou, 5 minut vyluhovat a ihned máte připravený životabudící nápoj.

  Pod psychickými problémy se často láme i fyzická kondice. Využijte moudrou sílu přírody ve svůj prospěch. El-Elástico rozzáří mysl a uzdraví bolavé tělo.

  Pokud budete vyčerpaní a unavení, užijte 2/3 kávové lžičky na noc a ráno se budete cítit o mnoho lépe. El-Elástico působí jako silný regenerační prostředek.

  PROČ EL-ELÁSTICO UŽÍVAT?


 • okysličuje organismus
 • působí protizánětlivě
 • zvyšuje využívání tukových zásob při svalové práci
 • podporuje výstavbu a obnovu tkání
 • revitalizuje mysl, zlepšuje kognitivní funkce, povzbuzuje tělo
 • NOBLESNÍ CENA


  104g za 980 Kč nebo 239g za 1850 Kč

  Finanční návratnost EL-ELÁSTICA je asi 1 týden po zjištění, že jste ušetřili za doktora, prášky, psychické problémy a výdaje spojené za léčbu bolesti kloubů, šlach a svalů.

  Doprava ZDARMA i na Slovensko.

  JEDINEČNÁ KOMBINACE CVIKŮ NA DVD
  JAKO BONUS K NÁKUPU ZDARMA

  Nebojte se, nízkou obtížnost cvičení jsme navrhli tak, aby ji zvládl opravdu každý.

  Zapracujeme na vaší pružnosti a koordinaci.

  I kdybyste si EL-ELÁSTICO koupili třeba jen kvůli tomuto bonusu, mnohonásobně se vám to vyplatí. Samotné dvoj DVD se normálně prodává za 2490 Kč a vy ho teď dostanete k EL-ELÁSTICU úplně ZDARMA.

  GARANCE NA VRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud kdykoliv do 30 dnů naznáte, že El-Elástico není pro vás, Zašlete mi ho zpět a já vám v plné výši vyplatím vaše peníze zpět. Nikdy nic neriskujete.

  Možná vás teď napadá?


  • jak dlouho musím El-Elástico užívat?

   První výsledky zaznamenáte do týdne, plné výsledky zaznamenáte do 14 dní.

  • kolik musím El-Elástica užívat?

   Dávkování je velice individuální, někomu stačí 1 kávová lžička, jiný potřebuje 1/2 kávové lžičky. Já doporučuji 1 vrchovatou za den.  • kdy mám El-Elástico užívat?

   Vzhledem k ideálnímu vstřebávání doporučuji El-Elástico užívat 3x za den po každém hlavním jídle.

  • na jak dlouho El-Elástico vydrží?

   Při doporučeném dávkování a velkém balení vydrží El-Elástico bohatě na dva měsíce.

  • má El-Elástico nějaké vedlejší účinky?

   Ano vedlejším účinkem El-Elástica je zvýšení sexuální výkonnosti a libida u obou pohlaví.

  • Jak El-Elástico užívat?

   Jsou dvě varianty - přelívat studenou vodou (účinky znatelné, ale né maximální) - přelívat vroucí vodou (účinky maximální).

  Zde si objednejte El-Elástico

  Unikátní spektrum bylinných extraktů
  Získejte zpět svoji sílu  Podívejte se, jak se EL-ELÁSTICO vyrabí


  Co říkají na EL-ELÁSTICO naši klienti?

  „Veľmi rád potvrdzujem to, čo mate všetko napísané pri danom výrobku pri objednávke. Jeho vplyv na organizmus človeka je veľký. Jednoznačne dáva silu, energiu a zdá sa že má vplyv aj na kĺby. Beriem to cca 3 týždne a bolesti kĺbov ustúpili.“

  Ing. Josef Čan

  „Jan Anděl - to je můj strážný anděl už delší dobu. Mám již několik let potíže s bolestmi pravého kolene a vždy, když je to nejhorší, tak dostanu od lékaře inkejci, kterou si uhradím /stojí o dost víc, než El Elastico/. Ale ani po injekci nejsem úplně bez bolesti. A protože užívám i El Fuente a El Nino a jsem s nimi velice spokojena, rozhodla jsem se zakoupit i El Elastico a udělala jsem moc dobře. Již po pěti dnech užívání mně koleno přestalo otékat a po týdnu i bolet. A tak opět mohu chodit na delší procházky bez problému a nemusím vyhlížet lavičky, abych si odpočinula. Moc a moc děkuji“

  Božena Simonová

  „Prezivame velmi tazke zivotne obdobie. Bola som psychicky na dne a nepridavali mi ani bolesti v laktoch, pate a bedrovom klbe. Aj napriek mnohym vyzivovym doplkom na klby, babskym receptom, cviceniu jogy, kazdodennemu bicyklovaniu(10 km denne) som bola bez energie. El elastico ma zaujalo a bolo mojou poslednou volbou. Dnes po 3 tyzdnoch uzivania naberam dych. Tesim sa dobrej kodicii-unesiem aj tasku s nakupom, doslapujem na patu bez bolesti, vratila sa mi ohybnost v clenku. Necitim taku fyzicku unavu a aj napriek starostiam zvladam kazdy den s vacsim pokojom. Dakujem“

  Dagmar Liskova

  „El-Elástico užíváme s manželem 14 dní, objednali jsme další balení. Manžela přestává bolest v kyčli a já doufám, že mě přestane bolet rameno. Máme oba pocit, že se cítíme lépe.“

  Zdeňka Koudelková

  „První změny jsem cítil už po dvou dnech užívání. Kolena mě přestala bolet a cítil jsem se lépe. El-Elasticito užívám asi 3 týdny a je mi líp. Můžu v pohodě běhat bez bolestí. El-Elastico doporučuji i svým známým.“

  Martin Šikula

  „Dobrý den, El Elastico je naprosto úžasné. Jsem opravdu nadšená a velmi spokojená... určitě objednám další...přeji báječný, krásný večer.“

  Jitka Bydlová

  „Dobrý den, můj Anděli :),El-Elástico jsem si koupila kvůli hroznému tlaku v levém koleni. Měla jsem pocit, že při každém dalším kroku mi musí ta chrupavka z kolene vypadnout. A pak půjdu na operaci a budu mít ve 27 letech v noze kus železa. (Zlobí mě už od 18). Asi po 3 týdnech užívání El-Elástica je ten tlak pryč. Už si troufnu i doběhnout autobus. Ještě budu muset začít cvičit, ale už teď je to skvělý. Díky Honzo. Ps: Vedlejší účinky jsou masakr, smůla, že jsem single. :))))“

  Monika Kroužilová

  „Dobrý den přeji pane Anděl, El-Elástico mě hodně pomáhá při té mé artróze rukou, díky tomuto preparátu neužívám žádné léky ač je mám předepsané od lékaře na tlumení bolesti a ruce nejsou oteklé a bolavé při každém pohybu. A že mi pomáhá tento preparát mám potvrzené, neboť jsem EL-Elástico měsíc neužívala a bolest a otoky se vrátily v plné síle. Jen mám obavy abych nebyla "závislák". Tak teď užívám 3 x 5 kapslí a ráno a v poledne šálek s jednou rozdrcenou kapslí. Navečer si šálek s kapslí dát nemohu jelikož potom nemohu spát. Děkuji Vám a přeji hezké dny příští“

  Ilona Kuršová

  S El-Elastico som veľmi spokojná. Ja mám problémi s klbmi od detstva. Teraz ked užívam El-Elástico je to o dosť lepšie. ´Dakujem Elana“

  Elena Malisova

  „Srdečně zdravím a děkuji za všechny artrotiky za váš produkt. Zdá se, že bolest je menší při užívání vašich tablet.“

  Jiřina Burdová

  Dobrý den, podle sdělení mojí manželky opravdu došlo k vymizení chrápání včetně občasné apnoe. Užívám přípravek cca 10 dnů po 3x5 kapslí.

  Dr. M.Wolf

  „I když jsem nevěřila tomu, že to může pomoct, koupila jsem si to. Dlouho jsem váhala, než jsem začala užívat. A ono to pomáhá.“

  Jana Krechlerová

  Zpětná vazba na El-Elástico zalité vodou:
  1 ) stalo se pro mě drogou
  2) mozek mi jede
  3) dávam góly na fotbale takže mam Elástico formu

  Martin Čermák

  „Vděčím vám za to, že letos mohu díky EL Elastiku zase do hor. Bolesti kolena zmizely. Už jem ani nedoufala :-)! Doporučuji všem v okolí.... Děkuji

  Hana Pleváková

  Chcem Vám podakovat ze El elastico naozaj funguje. Je to jediny produkt ktorý mi skutocne zabral. Samozrejme necitim sa ako uplne vylepsena, ale prestal ma boliet chrbat, tie male drobne kosticky na nohach a aj koleno sa polepsilo. Hoci to jedno je asi velmi poskodene. Ale zlepsilo sa vsetko o viac ako 50 percent. Myslim tie moje bolesti. Dakujem Vám zo srdca a som velmi rada ze som Vás vobec nasla v tej zaplave informacii na nete. Nuz musim k tomu vsetkemu povedat, ze keby ho zacal brat menej poskodeny clovek tak by sa vylepsil lepsie ako ja, pretoze ja mam myopatiu neuropatiu hypermobilitu klbov a tak velmi trpi pri mojej nadvahe. Lenže teraz uz pomaly nebudem mat elastico a tak som skusila byt dva tyzdne bez neho. Lenze bolesti sa mi zacinaju vracat.

  A este nieco trocha sa hambim, ale to elastico ma na mna nejake vedlajsie ucinky co sa tyka rastu prs. Ono by to bolo super lenze ja uz mam velkost F a to je uz hroza aj pre mna. :)

  Julia J.  Podívejte se na etiketu EL-ELÁSTICA