Lék jménem marihuana

marihuana

Usušené paličky marihuany


Přečtěte si 7 nenahraditelných účinků marihuany. Tato bylinka musí být pro svůj pozitivní účinek užívána ve správnou dobu a ve správném množství.

Co o ni možná nevíte a jak vám může pomoci?

Pojďme si představit ty nejzásadnější účinky, které marihuana má.

1. účinek uvolnění hladkého svalstva

Marihuana je meditativní bylinka, která s sebou přináší uvolnění hladké svaloviny. Tuto svalovinu máme většinu dne v zatnutém stavu díky stresu.

Určitě znáte ten nepříjemný pocit bolesti za krkem a zatuhlé zádové svaly.

Lidé, kteří nejsou ve stresu tento stav neznají.

Většina nemocí pohybového aparátu začíná zatuhnutím některé svalové partie, která následně způsobí špatnou centralizaci kloubu a následné zvýšené opetřebení.

Jediné co by stačilo, tak každý den aplikovat 1hodinu meditace zaměřenou na uvolňování svalových partií.

2. účinek iniciativní

Vzorec účinku marihuany aktivuje Amygdalu, což je malá párová žláza v oblasti středního mozku.

Amygdala hraje hlavní roli při vytváření a ukládání vzpomínek spojených s emocionálními událostmi.

Jednoduše řečeno tak za správných podmínek můžete vstupovat do svých pandořiných skříněk v mozku a začít vytahovat bubáky ze skříní.

3. účinek zastavuje růst tumorů

Marihuana v sobě obsahuje také látku zvanou Kannabigerol který není psychoaktivní, ale podporuje apoptózu (rozpad) rakovinných buněk a inhibuje růst tumorů u myší.

4. účinek proti nádoru prsu

Kannabichromen (CBC) není psychoaktivní, má protinádorový účinek na nádor prsu, což bylo prokázáno u myší.

5. účinek antioxidační

Požívání alkoholu zvyšuje oxidační stres, což se projeví steatózou jater.

Kannabidiol, který je antioxidantem, působí preventivně u myší proti alkoholem vzniklé steatóze.

Kannabidiol zvyšuje též autofagii v myších játrech a může bránit autofagii u myší způsobenou alkoholem.

6. účinek proti bolesti

Marihuana dále obsahuje látku Kannabidiol (CBD), což je nepsychoaktivní složka Cannabis sativa, zmírňuje bolest a spasticitu u mnohočetné sklerózy u lidí

CBD zmírnil srdeční dysfunkci, kardiální fibrózu oxidačně/nitrační stres a zánět.

7. účinek proti infarktu

Endokannabinoidní systém byl aktivován během akutního infarktu myokardu a ischemicko-reperfuzního stavu.

Aktivovaný CB2 receptor vytvářel protektivní účinek, tedy nový farmaceutický prostředek pro terapii těchto stavů.

 

Napiště mi do komentářů, jaké máte s marihuanou pro léčebné účely zkušenosti?

 

Zdroj >>>

Celý článek
Zpět

Diskuze k tématu

 1. Pingback: Cvičení doma. Cvičení na ploché břicho

 2. 137
 3. Jirina

  Také si myslím, když si člověk koupí 3 semínka a vypěstuje si ty rostlinky pro svoji zdravotní potřebu nemůže to být trestné, každý má právo na svoje zdraví , zvláště když nepomáhají léky , které mají stejně vedlejší účinky

 4. 136
 5. Jirina

  Piji čaj z konopí a pomohl mi k vyrovnání srdečního rytmu ( měla jsem aritmii ) , a celkově se cítím lépe, myslím ,že by se to mělo legalizovat (vše s rozumem)

 6. 132
 7. Katka Šiková

  Jako pečovatelka o seniory v přímé péči v domovech pro seniory u nás i v rodinách u seniorů v Německu nedám na léčivé účinky marihuany dopustit. Používala její listy rozemleté a smíchané s pravým vepřovým sádlem jako mazání proti proleženinám, nejrůznějším kožním problémům a vždy se vše díky ní podařilo úspěšně vyhojit. V lékárnách je k dostání v nejrůznějších formách také, ale bohužel v mastech a jiným léčivých preparátech je obsaženo jen její velmi malé množství, takže léčba je pak zdlouhavá a mnohdy neúčinná. Zejména pokud jde o pacienty s diabetem, kde je vznik závažných kožních onemocnění doslova otázka hodin.

 8. 131
 9. Kateřina Dokoupilová

  píšete účinek na hladké svaly…. popisujete uvolnění kosterních svalů?????……ty jsou příčně pruhované

 10. 128
 11. Eva Holá

  Měla jsem léčebné konopí od známé a protože mi pomáhalo na záda a od bolesti, zasadila jsem 5rostlin canabis sativa bez THC, byly to krásné mohutné a vysoké rostliny – přišli policajti,vytrhali je a řekli, že se to nesmí vůbec pěstovat. Koupit se nedá do lékáren se nedodává. Trpím.

   133
  1. Katka Šiková

   To mi připomíná příběh jednoho známého, také zasadil pět rostlin konopí, což je ale zákonem u nás již povoleno. Policie mu vše na udání „hodného“ souseda zabavila, obvinila ho, ovšem laboratoř se následně vyjádřila, že v rostlinách žádné THC nenalezla, takže byl obvinění zbaven. Je to vše smutné, když je lidem upíráno právo na přírodní medicínu kvůli komerční podpoře lékáren, jejichž preparáty ovšem zdaleka nejsou tak účinné, jako přípravky našich babiček.

  2. 134
  3. Katka Šiková

   Takže jen ještě dodávám, klidně si rostliny opět zasaďte, pěstujte a užívejte pro léčebné účely, policie nemá vždy pravdu a vždy jsou zde ještě její nadřízené orgány, u kterých byste v tomto případě nepochybně uspěla. Každý má právo na své zdraví a stojí za něj bojovat!

 12. 126
 13. Jájík

  Konopnou mastičku vyrábím již několik let a vždy zabrala jak na bolesti např. zad, ale hlavně pomáhá mojí vnučce s atopickým ekzémem, takže když se to chytne v začátku tak nepotřebuje se mazat kortikoidama, ale obratem zabere tahle mastička.. taky si s ní mažu čelo při začínající migréně…

   127
  1. Vera

   Mone vnucka ma take atopicky ekzem. Nemata jeden krem na prodej??

  2. 129
  3. Pavel Cigánik

   Dobrý den,

   manželka trpní atopickým ekzémem, pokud je možné zaslat mastičku na dobírku, pošlete
   mi na Vás kontakt.

   Děkuji

   Pavel

 14. 125
 15. Jirka

  Díky krému s marihuanou se mi podařilo zahojit hlubokou ránu na spodní straně pravé nohy. Lékař se velice divil. Předtím jsem s tím ležel 3 měsíce v nemocnici.

 16. 123
 17. 122
 18. Anděla Nosková

  Dobrý den, marihuanu /sušené listy / používáme již několik let jako výluh, kterým si natíráme bolavá místa, nebo svaly. Do litrové lahve čtvrtinu usušených listů zalít 3 litry Francovky. Nechat 6 týdnů luhovat. Usušené paličky jsme nyní začali používat jako večerní čaj. Výborné na spaní a uvolnění přes noc. Bylinu pěstuji na zahrádce v počtu 1-2 ks. Mast jsem dělala v sádle, ale byla hodně mastná.

 19. 120
 20. Jana

  Dobrý den,
  zajímalo by mě, jaké množství marihuany pro zdraví celého těla užívat a kde je možné ty správné rostlinky sehnat. Užívají se jako čaj, mastička a pod. ?Děkuji za odpověď.

   121
  1. Vladimír

   Dobrý den ,

   Jano zaměřte se na cca 40 odborných knih a sama se dostudujte tak aby jste věděla co kvalitního do svého těla dostat aby pracovalo ve správném módu a na plný výkon . Vaše tělo dostaňte ho H O M E H O S T Á Z I atd. a nebudete mít žádné problémy . Současné Vaše nákupy jedovatých potravin vás všechny dohánějí a přibližují do R A K V E . Už vznikly v Čechách 3 skupiny , které mají za cíl léčení bez lékařů .!!!!!!!!!! Zatím o nich víc nevím . Problematika je to k nastudování a dodržování technologie dobré funkce našeho celého těla společně s kvalitním přísunem syrového ovoce a zeleniny . Vynechte maso , pečivo a cukry atd. a vydržte 1,5 měsíce na 60% syrové stravy a poznáte tu změnu ve Vašem organismu .!!!!!!!!!!!!!!

  2. 124
  3. Anděla Nosková

   semínka marih. jsem sehnala na Cannenfestu v Holešovicích. Je řečeno, že ozdravné účinky má i technické konopí. Jinak semínka lze koupit na Smíchově v bylinném obchodě.

 21. 119
 22. Danuše Smutková

  Docela bych ráda mariuhanu získala. Jsem po úrazu a už 3 týdny nespím pro bolesti nohy…prý se jedná a ztuhlé svalstvo. Bolest je to nesnesitelná, tabletky nezabírají, dostala jsem jeden obstřik, bez bolesti jsem byla 24h. Obávám se dalších dnů a v duchu se modlím, aby bolest ustoupila.

Komentáře nejsou povoleny.