Zpět

Diskuze k tématu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  6295
 1. Profilový obrázekVilo

  Osobne si myslím, že to čo prijala vláda je OK, akurát chýba kontrola dodržiavania a pri nedodržiavaní veľmi prísne tresty. Popierači COVID totiž úplne stratili rozum. Nakupujem v Kinekuse, na mňa sa zozadu lepí starý dedinský chlap, rúško (podla vizáže použivané aspoň rok) na brade a začne kašlať ( ruku z nich si pred papuľu nedáva zásadne nik), tak že na krku cítim dopad jeho drobných slín……. Čo s takýmto???? (MHD, vlaky sú na tom rovnako..) Návrat k telesným trestom. 100 rán bičom (prežiť má rovnakú šancu, ako ten na koho kašlal..)

 2. 6088
 3. Profilový obrázekJana Loudová

  Rozhodně očkovat. Vždyť každé století si nese nějakou tu „morovou ránu“ a vždy se očkovalo (tyfus, černý kašel, spalničky, obrna) a nikdo nespekuloval a byl rád, když všechny epidemie částečně vymizely………tak proč ten boj teď?
  Já jsem jedna z těch , co přežili boj s covidem 19 v nemocnici a vnímala boj všech okolo, i těch , co to nakone prohráli a věřte mi, že i oni, kdyby si mohli vybrat, by za očkování dali cokoliv……

 4. 5998
 5. Profilový obrázekJarek

  Mám na mysli vakcínu, která není podstatou byznysu,ale skutečně řádně prověřeným lékem.

 6. 5990
 7. Profilový obrázekJH

  Celá tato situace mi přijde dost šílená. Mám dojem, že tady už vůbec nejde o zdraví, ale o pořádný byznys nebo jak donutit lidi k poslušnosti. A to už zavání další totalitou. Očkování by mělo zůstat DOBROVOLNÉ, BEZ JAKÝCHKOLIV RESTRIKCÍ!! Neustálým nátlakem se ničeho nedosáhne. Ba naopak, nátlak mě nutí k většímu odporu.
  Samotné testování, nošení roušek je podle mě zcela zbytečné. Proč mám pořád dokazovat, že jsem zdravá? Těmito rádoby „pomůckami“ proti nemocem si akorát ničíme svoji přirozenou imunitu. Čím víc se budeme izolovat, necháme se očkovat proti všemu možnému, ztratíme svou imunitu. Schopnost těla odolávat všem bakteriím a virům, se kterými je člověk denně v kontaktu. Za mého dětství nebyl problém zvednout ze země spadený rohlík, ofoukat jej a pokračovat v jídle. Bylo to normální, nikdo se neděsil a dodnes žiju jako spousta mých vrstevníků. Od začátku této „chřipkové pandemie“ žiju normálním životem a jsem zdravá! Je pravda, že nám zavřeli kina, tak tam už jsem dlouho nebyla. A kvůli neustálému potvrzení si film radši stáhnu na netu a podívám se doma. Je totiž zvrácené, abych se nechala očkovat jen kvůli výhodám neprokazovat se všude testy. To už opravdu není o zdraví, ale o TOTALITĚ!
  Bohužel společnost je už teď rozdělena na ty očko a neočko. A graduje to….Když se rozhlédnete i po okolních státech, nemůžu se zbavit dojmu, že vše je plánované. Říkám si, kdy to začne zde.
  Před rokem některé výroky byly hoax, dnes jsou realita. Nedávno jsem navštívila Terezín. Tak snad se nebude opakovat historie…………….

 8. 5979
 9. Profilový obrázekInformovaný druid

  Informovaný druidV současné záplavě informací a dezinformací si lze jen velmi těžko vytvořit objektivní názor.
  S ohledem na překotný vývoj a vynechání testovací fáze (na myších) jsem se rozhodl neriskovat
  a zemřít přirozeným způsobem.
  Lituji uměle vytvořený stav a státní rozpočet.
  Z velké části lze souhlasit se zvídavým čtenářem.

   6312
 10. 5977
 11. Profilový obrázekIva

  Všechno je jen byznys pro strašení lidí, uměle vyvolaný a pro snížení populace.-připravovalo se to dlouho už asi 3-4 roky, někdo má těžší průběh tak, jako i u chřipky, která má různé typy a pokud je člověk očkován proti viru A tak když přijde vir B očkování nezabírá (u chřipky) Toto není očkování, protože se musí očkovat každou chvíli na další mutaci, není to vyzkoušené tzv. rychlokvaška , je tam spousta chemiev a neví se, jaké účinky to bude mítna zdraví lidí za několik let jedná se o snížení populace a hlavně jde o celosvětový byznys takže vlastně o peníze, někdo se pořádně na tom celém napakuje. pokud má člověk silnou imunitu přečká to v pohodě, prito je lepší posilovat svoji vlastní imunitu a necpat do sebe tu chemii.

 12. 5965
 13. Profilový obrázekAnna

  Očkování by mělo smysl, kdyby nependlovali lidé přes hranice v době, kdy to bylo nebezpečné a přinášeli covid i jiné nemoce

 14. 5960
 15. Profilový obrázekIng. Jiří Kovář

  I kdyby očkování mělo jen malý vliv na ochranu proti koronaviru, tak má velký význam. Tedy jednoznačné očkovat, nebolí to tolik.

 16. 5957
 17. Profilový obrázekzvídavý čtenář

  V čem je současný postup zvládání pandemie špatný.
  Podle definice pandemie žádná pandemie není, proto veškerá opatření jsou nesmyslná a pokud se provádějí, tak cílem není zdraví občanů, ale ekonomická likvidace státu. Následné zadlužení a tím vynucení poslušnosti. Dlužník si nemůže vyskakovat.

  Lékařka s 30 letou praxí konstatuje. Dříve, při pravidelně se objevujících chřipkách, nemocný člověk, po příznacích nemoci, se buď léčil sám, nebo zašel k lékaři, pokud potřeboval neschopenku. Po vyléčení šel do práce, školy… V čem se lišil tento postup od postupu pro coronavirus? Neprovádělo se testování. Testování je ten umělý problém. Je naprosto zbytečné, nic neprokazující. Otázka: Kolik životů zachránilo testování? Jak moc poškodilo ekonomiku nesmyslné zavírání subjektivně zdravých do karantény? Je to výborný zdroj příjmů pro testovací firmy, cca 35 miliard měsíčně a proto je nutné. A ty zbytečně utracené peníze tady budou chybět. Žádné testování = žádný problém. Premiera Babiše si vážím, ale to, že se nechal přesvědčit o nutnosti testování a očkování škodlivými vakcinami, byla fatální chyba. To chytrý člověk bez nátlaku nemůže udělat.

  Zvláště neodpustitelné je dávat rovnítko mezi pozitivním testem a nakaženým člověkem. Pozitivní test znamená, že imunita funguje a je doživotní. Vyžadovat negativní testy je nesmysl. Za rok jsme se již všichni setkali s koronavirem. Naopak negativní test znamená nedostatečně fungující imunitu. Blíží se doba, kdy negativní test se dá získat jedině podvodem. Všichni budou pozitivní. Proč se teda vyžadují negativní testy? Právě proto, že bude důvod (falešný) zavírat lidi do karantén a dál likvidovat ekonomiku.
  Další chybou je testování pracovníků v podnicích a podmiňování provádění práce testy, nebo provedeným očkováním. Ten kdo to navrhl a prosadil je škůdce a jako se škůdcem se ním musí být naložit. Řešení: okamžitě přestat s nesmyslným testováním. Jediné měřítko musí být- jak se konkrétní člověk cítí. Buď je nemocný, nebo není. Na testovacích tyčinkách byly objeveny pod mikroskopem živé vlasy – Morgelony. Jejich rozmnožení v těle je neléčitelný problém.
  Pro život je nutný dostatek kyslíku. Pokud je ho málo, tak odumírají buňky nejen mozku. Rakovina je nemoc, které se především daří v místech, kde je nedostatek kyslíku. Nošení roušek tak odsuzuje jejich nositele k onemocnění rakovinou plic a názor, že roušky chrání proti virům je stejně pošetilý, jako že cedník brání proudění vody. Dávat dětem roušky je jejich vědomé mrzačení. Rouška má pouze symbolický význam – otroci držte huby.

  V návodu na použití očkovacích látek je napsáno, že se nesmí použít pro vybrané skupiny. To jsou děti, lidé, kteří berou jeden a více léků denně, osoby starší 65 let. Osoby, které prodělali coronavirus ať s příznaky , nebo bez příznaků se v žádném případě nesmí očkovat, protože je zabije syndrom ADE . Nechápu praktické lékaře, které to neděsí . Nebo to nevědí? Ono potom není koho očkovat. Ale hlavně na nové mutace to očkování nefunguje. Proč to nesmyslné trvání na očkování? Ta anglická mutace coronaviru se rozšířila i přes přísnou izolaci v domově pro seniory právě očkováním. Jak je to možné? Viděl jsem v TV starší paní, když odcházela z očkovacího místa, jak se šťastným úsměvem prohlásila „Konečně jsem chráněná“ . Akorát jí zapomněli říct, aby sepsala závěť.
  Uzávěry společnosti jsou zločinem a jsou neuvěřitelně destruktivní pro chod společnosti. Nikde se neosvědčily. Ani nemůžou, protože za rok soužití s coronavirem se s ním už setkal každý.

  Elita ovládající svět si uvědomila, že zdroje surovin jsou omezené. Počet obyvatel by měl být takový, aby země stačila uklidit nepořádek, který lidé způsobí. To dokáže uklidit po maximálně 1 miliardě lidí. Proto bylo rozhodnuto počet přemnožených otroků zredukovat. Dříve se to řešilo válkami. Při válkách vznikají velké škody na majetku, dnes hrozí i zamoření území radioaktivitou. Jako ideální prostředek snížení počtu obyvatel nabídl Bill Gates očkování. Smrtící. Jak donutit otroky, aby se dobrovolně nechali očkovat? Otroci se musí vystrašit uměle vytvořenou pandemií. Zdůrazní se, že jedinou ochranou je očkování. Otroci budou sami škemrat a prosit, aby byli přednostně očkováni. Není to perfektní nápad? A ještě se na tom neuvěřitelně vydělá.

  Na obnovení ekonomiky bude potřeba spousta peněz. Kde je vzít? Půjčit si. Celý svět je zadlužený. Otázka zní, u koho je zadlužený a kde ten někdo vzal tolik peněz, aby mohl půjčit celému světu? A to je kdo? ? Půjčka dneska spočívá ve vložení čísla do PC. Splácení se provádí konkrétním produktem, čili hodnotou vytvořenou prací. Bylo by zajímavé sledovat údiv, jak by se tvářil poskytoval půjčky, když by se půjčka splatila taktéž vložením čísla do PC.

  Následkem těchto neuvážených uzávěr ekonomiky na základě podvodných a nebezpečných testů bude velký hlad a bída. Esoterici tvrdí, že ti šťastní zemřou hned. Ty méně šťastní během snižování stavu obyvatel a ti nešťastní se dočkají očipování, (budou biologickými otroky bez vlastní vůle), koncentráku, ztráty svobody. Že nikdo z otroků nebude mít žádný majetek je jasné. Tím pádem nebudou mít starosti s jeho opatrováním. Jíst červy bude normální.

  Lze očekávat rozvolnění? To ani omylem. Víte, jakou práci dalo dotlačit otroky k poslušnosti? Nebýt strašení s koronavirovou epidemií, tak by k tomu nedošlo. Taková příležitost se již nebude opakovat.

  Získat svobodu evidentně bez násilí nepůjde. Pro skutečnou elitu jsme všichni otroci. U nás elita není. Elita u nás jsou jen otroci, kteří mají zatím privilegia. Ti jsou samozřejmě také postradatelní, i když si to nepřipouštějí. Je to smutný pohled, když skupina probuzených otroků protestuje proti nesmyslným opatřením a skupina uniformovaných otroků se jim v tom snaží zabránit, i za cenu násilí, aby se zahraničním páničkům zalíbili. Ty uniformovaní nechápou, že páničkům vůbec nezáleží na jejich životech, rodinách, budoucnosti. Jsou to pořád jen postradatelní otroci, a nechápou, že jsou na nesprávné straně.

  Problém dnešních mladých otroků, cíleně vychovávaných bez pracovních návyků, úcty k hodnotám a starším lidem…je, že nechápou situaci. Na místě je otázka, jestli vědí, že pro případné děti, které se narodí je přichystaná pochmurná budoucnost. A to:
  a) z děvčat budou sexuální otrokyně, pokud budou pohledné.
  b) z ostatních děvčat a kluků se bude získávat adrenochrom,
  c) budou průběžně likvidováni, jako nepotřebný odpad.

 18. 5950
 19. Profilový obrázekKašparová Alena

  Očkovat se znamená mít odpovědnost k sobě, rodině/přátelům/ a širší skupině lidí se kterou se musím setkávat. Snad jedině lidé, kterým to choroba či porucha imunity nedovolí se nemohou očkovat. Proč kolem toho dělat dusno a na neočkování se zviditelňovat?

 20. 5935
 21. Profilový obrázekBlažena Vojáčková

  To by měli řešit odborníci, bohužel mám trochu obavy, že v dnešní době je důležitější kdo na tom víc vydělá. Možná ani tak nejde o zdraví. Na druhé straně nebýt očkování asi bychom tu měli těch nemocí (nebezpečných) hodně. Víte co je nejhorší? Člověk vidí úplně za vším nějakou špínu, lež a něco nekalého. Aspoň já to tak vidím.
  Přeji Vám krásné léto a vydržte. Snad patříte (já tomu věřím) mezi ty poctivé.
  Vojáčková

 22. 5926
 23. Profilový obrázekMajka

  Myslím si, že pokud je neustále proklamováno, že jsme demokratická země a všichni si chceme demokracie vážit, tak se nemůžeme vracet k totalitním praktikám a nařízení čehokoliv plošného pod pohrůžkou nesvobody není nic jiného než totalita. Vy všichni co nařizujete očkování, bojujete za to aby všichni byli očkovaní, ano vy všichni se přikláníte k totalitním praktikám a to jste ještě nedávno vykřikovali jak komunistické totalitní praktiky byly špatné a toto je naprosto totéž.
  Ve svoboné zemi si má každý vybrat a ráda bych věděla jak neočkovaný člověk (a to nemluvím jen o Covidu, ale i o dalších očkováních) může ohrozit ty očkované, když všichni odborníci prohlašují, že očkovaní lidé mají vysoku imunitu, vždyť je to holá zhovadilost.
  Já osobně se nechám očkovat, až mě na centrech nebudou zdravotníci nutit podepsat formuláž, že veškerá rizika očkování beru na sebe a ti odborníci, kteří mluví o tom jak je očkování bezpečné za nic neručí – neberou na sebe žádnou zodpovědnost. Prosím všechny co se necháte očkovat – nejprve si zjistěte svůj zdravotní stav a zhodnoťte veškerá možná rizika pro vaši imunitu, po očkování totiž nemusíte mít problém s covidem, ale můžete mít daleko horší zdravotní problémy a to hlavně ti kteří už protilátky mají a to vím o čem mluvím. Přečtěte si pořádně všechna možná rizika. U nás se toho moc nedozvíte, ale na zahraničních servrech je dostatek dostupných informací.

 24. 5907
 25. Profilový obrázekMilan

  Pracuji s lidmi a očkování je nutnost. S chřikou se to nedá srovnávat, není tak infekční jako COVID. Nikdy jsem neviděl, že by jeden člověk s chřipkou nakoazil tolik lidí, jako když má COVID.

 26. 5903
 27. Profilový obrázekJaroslav Hálek

  Trvat na povinnosti je hloupost, ale trpělivě přesvědčovat a obratnou politikou vést k dobrovolnému očkování – to je cesta.

 28. 5887
 29. Profilový obrázekDagmar Bartolottiová

  Raději nekomentuji. Jen podotknu, že nemám ráda hop sem a hop tam.Měly by se vyjadřovat k problematice kompetentní osoby – zdravotníci.

 30. 5885
 31. Profilový obrázekJanka

  Pokud chci pracovat nadále ve školce, očkovaná jsem. Pamatuju si, jak jsem se na jaře bála chodit do práce, kdy postupně na anglickou mutaci lehala téměř celá naše budova a hygiena pouze evidovala, posílala postupně do karantény a přihlížela. Pak nás vláda zavřela centrálně. Kdyby ne, tak bych po karanténě nastoupila do práce jako jediná učitelka, plus asi 20 dětí z 80.
  Očkovat jsem se tedy nenechala kvůli zdraví, ale abych mohla do práce, do kina a nemusela do další karantény a na testy.
  Vadí mi, že se covid stal jediným tématem k řešení a ke komentářům. Vadí mi, jak covid rozdělil společnost. Vadí mi pronásledování neočkovaných a jejich nucení, ekonomické vyhrožování.

 32. 5879
 33. Profilový obrázekMiluše

  Dnes jsou všichni odborníci co se týka očkování.V minulosti se očkování osvěčilo,vymýtily se tím nemoci jako např.záškrt a nikdo tolik o očkování nediskutovat.Dnes očkování řeší hlavně „chytří“ laici kteří se chtějí zviditelnit.Kdysi jsme taky nevěděli jestli se vakciny testovaly 1 rok nebo 10 a nenapadlo nás o očkování správnosti pochybovat.

 34. 5875
 35. Profilový obrázekJana

  Jsem pro to, aby se každý rozhodl sám. Nelíbí se mi, různá omezení pro neočkované lidi. Je pravda, že je to hodně o penězích a tak pochopitelně, ti kterým tyto peníze tečou do kapsy budou ostatní masírovat, že je potřeba všechny proočkovat. Jsou nějaké studie, co to udělá s přirozenou imunitou? Nezničí ji to úplně? A proč se nechat očkovat, když je teď myslím mutace lambda a do konce řecké abecedy je ještě spousta písmen.

 36. 5866
 37. Profilový obrázekAlena

  Je to jeden obrovskej byznys!!!. Deset let nás připravovali na to, že přijde pandemie chřipky. Nikdo mi nevysvětlí, že to má zakrýt něco jiného.
  Kdo se chce dát očkovat se očkovat dá, kdo ne je to jeho věc.
  Nakonec jsme očkovaní z minulosti proti všemu co bylo nutné a nikdo s námi nediskutoval. V současnosti si můžeme vybrat další očkování- klíště, pneumokok atd.

 38. 5858
 39. Profilový obrázekMíla

  Když dosud žádná hygienická stanice nevyhlásila stav epidemie, o čem to svědčí? To hlásají pouze vlády na celé zeměkouli. Dávno dobře připravené a zorganizované. Vše uměle vyvolané, jak virus, tak zvyšujíci strach, nátlak na očkování. Vakcinace na nádraží a za tenisky? Už to vyvolává nedůvěru.

 40. 5850
 41. Profilový obrázekFranta

  Vše je vytvořené finančníky z USA a přiměli politiky států světa,aby si s náma hráli jako děti na písečku!

 42. 5849
 43. Profilový obrázekDana Šmídlová

  Očkování pomáhalo dřív tak proč by nemělo pomáhat nyní?! Vakcinací jsme se zbavili obrny, černých neštovic a jiných nemocí tak proč ne covidu. I kdyby se měly zmírnit jen následky, stojí to za to. Jsem pro očkování. Jsem očkovaná.

 44. 5842
 45. Profilový obrázekLenka

  Myslím, že by to mělo být skutečně na dobrovolnosti a povinně by měli být očkováni pouze pacienti s poruchou imunity (to byl třeba i můj případ, ale očkování mě nijak nepoškodilo, já proti tomu nic nemám).

   5936
  1. Profilový obrázekFranta

   Milá paní Lenko,jsem zde nový,ale materiáýlů o covidu jsem četl moc!V USA vyvinuli lék který když měl být používán,tak se 24 tvůrců léků dalo dokupy a napsali pravdu o léků!Pak poprask a z těch 24 údajně nežije jediný!Nebo poslední změnil jméno a žije v anonymitě!Ano,Fleming by asi nepokračoval v této cestě chemizace,kde Lekárny mají 333Kč z Vaší 1000 covky,proč by lékaři nepsali drahé léky místo levných,když z toho mají!?Bral jsem na ředění krve Xarelto 20mg,ale Nemocnice,kde jsem ležel nařídila,aby jsem bral 15 mg,místo 2||9,která stála 141 Kč,ale když jsem přišel do Lekárny,tak po mne chtěli 965 Kč!Tak se to řešilo do mého kolapsu a odvozu do \nemocnice,která ro napsala a od té doby mám Xarelto 15 z Lekárny Dr.Maxe,za 158 Kč!!Ale pak se změnilo hodně věcí,ale netvrdím,že k lepšímu!

 46. 5823
 47. Profilový obrázekMíla

  Dobrý den, já jsem nebyla úplně přesvědčená, že taková narychlo upečená vakcína má smysl a že se očkovat nepůjdu, to to víc, když je bez jakýchkoliv záruk a nikdo nenese odpovědnost. Pročetla jsem spoustu diskuzí na toto téma, pokud mohu soudit, na sítích se vyjadřují pouze zarytí odpírači očkování. Jen zřídka tam vyskočily příspěvky naočkovaného, natož tak aby se konaly tak žhavé či ostré diskuze z jejich strany tak, jako to činí ti, kteří s očkováním nesouhlasí. a ti takový názor velmi rychle umlčeli. To mě přimělo se nad očkováním zamyslet, jak říkáte, selským rozumem. Nakonec jsem se rozhodla pro očkování. Stále nejsem o jeho přínosu zcela přesvědčená, ale jestli jeden jediný důvod je ten, že s vakcínou nebudu mít těžký průběh covidu, že nebudou přeplněné JIPky, tak i takový důvod je dobrý. Neočkuji se proto, abych mohla vycestovat, jít do hospody nebo za kulturou, ale abych se nedostala na tu JIP. To je pro mě důležité. A rozhodně nebudu napadat ty, co se neočkují, tak jak to denně čtu na sociálních sítích. Ať se každý rozhodne sám. Jen podotýkám, že takové diskuze vedou všeobecně ke strachu, hrozně jsem se bála, že po první dávce umřu, v lepším případě dostanu infarkt. 🙂 Tolik můj názor.

 48. 5814
 49. Profilový obrázekKarel

  Mělo by se nachat na lidech, ať si udělá každý opatření podle svého – jaké má zdravotní problémy, jak se sám stará o své zdraví, jaké má obavy. Ale především – ŽÁDNÉ omezování pohybu, ŽÁDNÉ zavírání škol, služeb či čehokoli jiného, ŽÁDNÉ povinné respirátory nebo roušky, nedejbože povinné očkování vakcínami, které ovlivňijí DNA, o kterých se neví co udělají s organismem za pět, deset let. Nejúčinnější je přirozený imunitní systém, lidé by si konečně měli uvědomit, že starost o zdraví závisí na nich samotných, nikoli na lékařích, kteří mnohdy i po složitých vyšetřeních neobjeví příčinu nemoci.

 50. 5805
 51. Profilový obrázekHruda

  je snahou vlád řešit situaci,tak se to zkouší ménším zlem než je válka.Když nezabere a celkovou situaci nevyřeší coronavirus,tak bude válka.

 52. 5792
 53. Profilový obrázekXaver

  Je vhodné vědě přinášet oběti, aby se najisto vědělo, kudy cesta nevede. Pokud se někdo cítí přinést takovou oběť u experimentálních látek s povolením pro nouzové použití, nechť tak učiní. Já osobně nejsem přesvědčen, že risk protrahované euthanasie na cca 3 roky by bylo pro mne to pravé ořechové. Rád to přenechám hrdinům Darwinovy ceny.
  Jen jako poznámku pro ty, kteří argumentují užitím vakcín v minulosti, jež se osvědčily:
  Vakcíny byly koncepčně vytvořeny jako očkovací látky s oslabeným nebo mrtvým infekčním agens (původně se týkaly bakterií). Později byl tento koncept převzat i pro viry. Imunitnímu systému těla očkovaného se tak pomáhala vytvářet imunita na daný patogen.
  Dnešní očkovací látky původní koncept vakcín splňují buď částečně, pokud jde o vektorové vakcíny, nebo vůbec ne u mRNA očkovacích látek, které jsou spíše prostředky pro genetickou modifikaci DNA, takže by se daly nazvat genetickou terapií. Odhlédneme-li od konceptu vakcinace, další „průser“ jsou adjuvans vkládané do očkovacích látek. Mimo jiné jde o poslední zjištění španělské specializované laboratoře vysokého obsahu toxického oxidu grafenu v očkovacích látkách. Proč je tam zrovna grafen, na to si zatím badatelé musí odpovědět sami s ohledem na známé vlastnosti této poměrně nově objevené molekulární formy uhlíku.

   5815
  1. Profilový obrázekLenka

   Sdílím stejný názor. Lidé si prostě nevyhledávají jiné informace a nechají se lanařit na základě mediální masáže. Obrovský prostor se dává jen těm odborníkům, kteří toto očkování propagují. Nikdo o nich do této chvíle nevěděl a najednou jsou to známí odborníci na slovo vzatí s dlouholetými zkušenostmi. To, že je někdo očkovaný či ne, je jen záležitost osobní, je to jeho volba, dobrovolná volba. Nejsmutnější na tom všem ale je, že tahleta kampaň rozděluje lidi…a nejvíc ubohé je, že „odborníci“ říkají, že toto NENÍ diskriminace neočkovaných! A co to teda je??!!
   Takováto propaganda je až zarážející, to se nedělo nikdy!….Jenže co s nakoupenými vakcínami za miliardy korun? Nějak se to do těch lidí dostat musí, že? A nejbohatší lidi světa si pak mastí kapsy ještě víc než dosud, ale ti pořád mají a budou mít málo. Peníze a moc plodily vždy jen zlo!

 54. 5791
 55. Profilový obrázekJana Krbková

  Nesmyslné PCR testování stojí miliardy. Vakcíny jsou byznys tisíciletí. Spousta lidí nemusela zemřít, kdyby měli hned na počátku nemoci po ruce Isoprinosin a Ivermektin. Za jakým účelem je lidstvo globálně oblbováno? Laskavě si vyhledejte, co a kdo je Světové ekonomické fórum, Klaus Schwab – Velký reset, a třeba p. Yeadon/Pfizer.

 56. 5789
 57. Profilový obrázekIvana

  Dobrý den pane Honzo, vir koronaviru určitě existuje, ale je to hodně nafouknutá bublina a všechna média i naši politici vyvolávají v občanech obrovský strach. A mylně vykládají, že jediné řešení této situace je očkování. Toto očkování je zcela na jiném principu, než jsou očkování proti obrně, záškrtu nebo pravým neštovicím. Myslím si, že lidé, kteří se o své zdraví starají, sportují a žijí v pohodě se nemusí očkovat proti koronaviru, tak jako se nenechávají očkovat proti chřipce. Také existují účinné léky proti koronaviru, ale v médiích se o nich moc nemluví. Celá koronavirová krize má úplně jiný podtext a spousta lidí to ví. Co se vládě nejvíce podařilo – zničit demokracii, rozdělit společnost a vytvořit spoustu nenávisti. Proto se my obyčejní lidé mějme rádi a tolerujme se.

 58. 5788
 59. Profilový obrázekJana Krbková

  Neměla jsem nikdy nic proti vakcínám proti obrně aj., které zachránily miliony lidí. Ale ty dnešní experimentální vakcíny jsou něco úplně jiného a nemluví se vůbec o tom, jaké je jejich složení. Nesmyslné je i používání PCR testů na covid, na což upozorňoval i sám jejich tvůrce. Nejde o to, že my hlupáci a idioti naletíme každé konspirační teorii, třeba že je Země placatá. Jde o to, že ti vyznavači pravd presentovaných našimi médii a částí odborníků si nevyhledají informace raději přímo u zdrojů a v originále.

 60. 5784
 61. Profilový obrázekzdena

  je to ztráta svobody a plné byzmysu pokud se lidé budou budou honit za penězi tak nebude dobře

 62. 5773
 63. Profilový obrázekJUDr. Stanislav Bartoš

  V současné době je očkování velkým hazardem se životem a zdravím. Vakcína vám totiž nezajistí, že Covid 19 nedostanete. Odborná lékařská veřejnost i politici o očkování neříkají pravdu, bagatelizují závažné vedlejší následky. Ve hře jsou veliké peníze a osobní prospěch. Nevyzkoušenou vakcínou se dá očkovat pouze důvěřivec bez vlastního názoru, který podléhá oficiální propagandě, nebo ten, kdo nechce slyšet informace o její nebezpečnosti. Těm, co jde o zdraví a pravdu, si informace vyhledávají a na jejich základě se poté rozhodují. Pouze čas ukáže, kdo se rozhodl správně. Ale očkovat děti, těhotné a kojící maminky je zločin, za který jednou bude muset ten, kdo o tom rozhodl, zaplatit.

 64. 5771
 65. Profilový obrázekSylva Ondříčková

  Očkovat jsem se dala, ale v účinnost moc nevěřím. Preferuji zdravý životní styl bez ohledu na aktuální nepříznivou situaci. Člověk by měl o své zdraví pečovat uvědoměle v každém věku.

 66. 5763
 67. Profilový obrázekZdenka Kolajová

  Určitě to má smysl, nechat se očkovat.Když jsem by s vnučkou v Americe, tak místní lékař dával za vzor Československou republiku, která povinným očkováním dětí vymýtila dětskou obrnu, zatím co tam s ní bojují dodnes.

 68. 5735
 69. Profilový obrázekIng. Stanislav Ondrušek

  Jsme očkovaní a myslím si,že to má smysl. S jakýmkoliv očkováním se někdy začínalo a bylo to u lidí, protože myši můžete očkovat třeba 100 let a jak to bude působit na lidi zjistíte až se budou očkovat. Tedy kdo chce a může ať se očkuje. Kdo nechce a může ať si třeba 2x za týden zaplatí testy je to jeho věc ale bez kontroly ať nevstupuje do veřejných prostor.Kdo se očkovat nemůže ať má nárok na testy zdarma. I očkovaný proti chřipce pokud se se chřipkou setká, může se nakazit. Stejně tak s koronavirem.

 70. 5726
 71. Profilový obrázekLadislav

  Léky se zakázaly prodávat, nebo byly jen na recept, ale ani to si přes 90% doktorů nerisklo. Stačilo v lékárnách Isoprinosine, Ivermektin a další s příbalovým letákem jak užívat.Místo toho zákaz a nákup na rychlo spíchnutých vakcín,které se testují jen nalidech. Podle mě nemuselo být tolik mrtvých, ikdyž jsou tam započítaní i mrtví s autonehod jak tvrdil Blatný a měl pravdu. Moje maminka měla 2 dny v necelých 96 letech zápal plic. Doktorka mi na tvrdo řekla, že pokud se stav zhorší, nebudou už nic podnikat. Za 2 dny maminka zemřela a víte na co, na Covid. Dobře placená lůžka od státu, proto měli všichni Covid. Místo toho zákaz a nákup na rychlo spíchnutých vakcín, které se testují jen na lidech. Prvními pokusnými králíky byli důchodci. :Místo toho zákaz a nákup na rychlo spíchnutých vakcín,které se testují jen nalidech. Jedna lež: mRNA vakcíny neobsahují živý virus a není tedy žádné riziko, že by u očkované osoby vyvolaly onemocnění, proti kterému se očkuje. Proč to očkovaní 2x dostávají? Budou se očkovat stále do konce života a jsou přenašeči Covidu – viz šíření od očkovaných ve světě i u nás. Nedám si natlačit do svého zdravého těla sajrajt.

   5770
 72. 5725
 73. Profilový obrázekJan Novotný

  Já jen potvrdím názor Lenky.Je to velký podvod a kšeft zase pro někoho.Tak jak je to vše presentováno v médiích tak to je hnus.Jednostraný názor nic jiného ovce stoupněte si do řady a nechte se bodnout.Za to vám dovolíme jít do hospody.Hnus.Dávám v příštích volůbách svůj hlas Hnutí Přísaha Slachtovi.Takle nejde žít.Honza

 74. 5702
 75. Profilový obrázekLenka

  Koronavirus je neustále se omílající se téma a vyznat se v tom co je pravda, lež, snůšky výmyslů… možná, že za padesát let vyjde najevo co za touhle situací stálo. Jo ale to už se bohužel nedozvím. Dneska už je to jen jeden obrovský kšeft na straně jedné a na straně druhé neskutečné výdaje ze státní kasy. No a myslím, že celá situace nahrává také dost těm, kteří chtěj ovládat … nechci urážet, ale jinak ot nejde, …stádo poslušných a vystrašených. A jak je známo, vystrašní se ovládají nejlépe. A očkování – pořád se hlásá, že je dobrovolné, ale dle všeho by to nejraději převedli na povinnost ale hlavně staví to lidi proti sobě… silně mi to připomíná situaci kolem roku 1989, kdy stáli proti sobě kamarádi, lidi z jedné rodiny . jeden se hlásil k OF druhý setrvával na svých názorech …. to bylo hodně nechutné a dnes je to dtto. Osobně … celá Korona mě už fakt unavuje, nejlépe nic nečíst, neposlouchat, je to tak trochu na zbláznění… bohužel se tomu pracovně nevyhnu, ještě že umím relaxovat a od zbytečností se odreagovat

 76. 5700
 77. Profilový obrázekVilo

  Osobne si myslím, že všetky vakcíny sú „narýchlo spichnuté“, čiže môžu mať i negatívne účinky, ale nakoľko nič lepšie tu nie je -som za očkovanie. Aj s rizikami je asi lepšie, ako iba čakať, kedy to dostanem a čo to so mnou urobí. No a ešte pohľad zo strany zdravotníkov – ak by ich vírus „preriedil“ a časť preživších sa na prácu vykašľala – bolo by ešte podstatne horšie. A myslím si, že vírus bol vyrobený v laboratóriu….A či očkovať povinne si netrúfam tvrdiť…. všetko, čo bolo povinne sa vždy stretávalo so zvýšenou vlnou odporu…..

 78. 5694
 79. Profilový obrázekAnežka Křivánková-8 let

  myslím si, že normálně než se nějaký lék používá reg.pro lidi, trvá to nějaký rok i více a nyní během velmi rychlé doby se snašlo hned několik vakcin, které měly způsobit, že se člověk uzdraví nebo alespoň neonemovní, což není možné/ a to neberu v potaz kde a jak vznikl tento virus a další mutace/

 80. 5693
 81. Profilový obrázekVěra

  Jsem očkovaná a stejně tak celá moje rodina. Pokud rozumní lidé nevezmou rozum do hrsti, budeme se stále potýkat s dalšími epidemiemi, pandemiemi. Také věřím, že lidský rozum zvítězí. Ti, kteří cestují do exotických zemí, berou jako samozřejmost očkování a ve vlastní zemi v současné situaci si hrají na hrdiny? Až jim odejde někdo blízký z rodiny, či přátel, je na hrdinství pozdě,

 82. 5688
 83. Profilový obrázekJanek

  Zatím se očkovat nebudu. Zažil jsem „masírku“ za bolševika a tohle co se děje s očkováním nyní je stejně nechutné. Jedna firma v okolí vyhlásila, že každý očkovaný dostane 2000 a pokud se podaří, aby byla pročkovanost ve firmě přes 90%, tak dostanou očkovaní další 3000. Asi si umí každý představit, že jsou lidé okamžitě rozdělení na 2 tábory a to ne zcela přátelské.

  Jinak si myslím, že po cca 2 létech, až si na to populace zvykne, tak to bude jako s chřipkou. Sezonní záležitost, otázka imunity a kdo chce nechá se očkovat. Čas od času se objeví nějaká horší mutace.

  Na současném stavu mi vadí polopravdy, lži a zastrašování, takže nejsou odpovědi na otázky:
  – proč se objevilo přes 4000 nakažených po očkování, když tihle lidé jsou z běžného testování vyjmutí? Tím pádem celkový počet nakažených po očkování musí být několikanásobně vyšší, tedy tihle lidé šíří infekci dál jako nepříznakoví
  – proč se nesleduje, kolik a s jakým průběhem onemocnělo lidí s covidem opakovaně? Je možné, že lidé, co prodělali covid jsou na tom z pohledu další infekce stejně nebo lépe než očkovaní? Proč by se tedy měli očkovat?
  – jak je to s protilátkami po očkování? Určitě se sleduji, ale výsledky se nezveřejňuji.
  – proč není úroveň protilátek vůbec brana v potaz pro covid pas?
  – proč jsme skoro rok mohli chodit v doma ušitých rouškách a nyní si musíme kupovat šmejdy z Číny s nezaručenou kvalitou?
  – proč se vláda chová protizákonně a nechápe podmínky, za kterých může fungovat vůči občanům?
  – Praha patří opakovaně k největším ohniskům covid. Proč se tam nikdy neučinila žádná lokální opatření?

  Věřím, že covid bude jako chřipka a že se zpět vrátí zdravý rozum. Zneužití covid proti občanům není správné. Všem přeji zdarví a pohodu. Janek

   5782
  1. Profilový obrázekIva

   Ješttě jsem nikdy nereagovaa na komentáře, ale na Váš musím, jelikož si kladu stejné otázky jako Vy. Ale bohužel nepředpokládám, že nám někdo na ně odpoví.

 84. 5682
 85. Profilový obrázekAnežka Vojtěchovská

  Očkovat bych se nenechala. Nikomu však neberu jeho názor. Myslím si, že covid slouží politikům k prosazování jejich zájmů ,a proto lidi udržují ve strachu a obavách. Kdyby byly výsledky očkování tak přesvědčivé, asi by se nemuseli lidé lákat na loteri, tenisky a mobilní data. To vyvolává o očkování značné pochybnosti. Věřím, že lidský rozum zvítězí!

 86. 5680
 87. Profilový obrázekBlanka Husáková

  Je mi 74 let a nikdy jsem se nenechala očkovat ani kvůli chřipce jako takové. Očkování by mělo záviset na vlastním rozhodnutí. Covid jsem také prodělala jako zánět průdušek, které mě čas od času zlobí, naposledy před 4 lety. Nakonec žiji 10 let bez sleziny, která je zdrojem imunity a jsem stále zdravá a dodávám bez užívání jakýchkoliv léků. Stále pracuji jako OSVČ a v žádném případě nepodléhám panice. Jen mě štve omezující nařízení vlády k cestování bez očkování. Pro všechny co jsou odpůrci očkování je to diskriminace. Připojuji se k německému profesorovi, který hlásí, že se musíme naučit s Covidem žít a brát jej jako chřipku.
  Očkování je jen byznys a manipulace s lidi. !!!

 88. 5679
 89. 5669
 90. Profilový obrázekBohouš

  Dobrý den. připojuji se k paní Marcelle, mám stejný názor na tento covid, necovid, jako ona. Podle mě to je uměle vyrobeno jak píše p. Marcella ke snížení stavu lidstva na planetě Zemi. Já očkovaný nejsem,i když jsem starší a v důchodovém věku. Na toto nesmyslné očkování mají názor i vědci ze zahraničí, když si pročítám jejich přeložené projevy. nemám zájem na tom abych měl za nějaký čas tímto očkováním takové zdravotní problémy, které by měly ukončit můj život.
  Jsem na světě rád a pokud to půjde, chci si ho ještě užít. Možná bude mít někdo prozi tomuto námitky ale je to ne covid můj názor.

 91. 5658
 92. Profilový obrázekAlapa

  Podle mého názoru nejsou otázky dobře položené. Cybí tam maximalizace nepovinného očkování. Takto jsou výselkdy zkreslené. AP

 93. 5655
 94. Profilový obrázekEva

  Díky téměř 100% proočkovanosti u nás některé nemoci (např.černý kašel apod.) téměř vymizely, Teď se k nám importují z jiných zemí, kde se tak masivně neočkovalo. Imunizace prostřednictvím vakcinace je už tuším od 18.století. Nebýt „experimentální“ vakcíny proti neštovicím, vymíraly by statisíce. S koronavirem bychom se mohli očkováním také vypořádat, ne jako s chřipkou, protože to nelze tak úplně srovnávat – koronavirus není jen „nějaká chřipka“ ( mimochodem proti chřipce se sice očkuje, ale jen malé množství populace takže se má neustále jak vyvíjet a měnit )

 95. 5654
 96. Profilový obrázekVaníčková

  Ako bezdetní starodochodcovia (83 a 75 rokov) sme sa šli zaočkovať, ked sa otvorila príslušná brána, musím však povedať , že pre nás to bolo velmi vyčerpavajúce , v noci sa prihlasovať, a ani to nešlo, vyhodili Vás, alebo bolo to tak komplikované pre nás, že som to nestačila vyplniť a už ma to prerušilo., tak i pre myslím si , že sa to malo robiť inak, ved databázu dochodcov maju aj mestské časti,ved nám distribuvovali minulý rok rúška, tak isto ich majú zdravotné poisťovne ako aj praktickí lekári, ku ktorým chodíme na preventívne prehliadky. Tí naviac majú prehlad o nás najlepší- chronické choroby, momentálny zdraotný stav apod.
  Momentálne máme problém s tým, že potvrdenia o očkovaní vraj neplatia, musia tam mať Q,kod, sami nevieme prečo a ktomu musí byť drahý i- phone, nechcite od nás aby sme ešte niečo iné sa učii, ale nevedeli to používať, máme staré tlačidlové mobily pre seniorov
  P.S . asi toto nebude pre Vás, lebo sme obyvatelia Slovenska

 97. 5648
 98. Profilový obrázekRadka

  Experimentální neschválenou vakcínu nelze nazývat očkováním. Vakcina má schválení pro použití ve stavu nouze. Byl snad vyhlášen stav nouze či pandemie ? NE .
  Očkovaný člověk je stejně infekční jako neočkovaný a má skryty příznaky, proto je mnohem nebezpečnější, než ten co příznaky má. Chřipku očkují už roky a vymýtila se snad ? NE.
  Jen byla přejmenována na COVID. viz. statistiy veřejně dostupné

 99. 5646
 100. Profilový obrázekInka

  Dobrý den,
  myslím si, že nenaočkovaný člověk nákazu snadněji dostane , je tedy pro své okolí potom velice infekční a defacto virus „roznáší“ dále po svých blízkých, známých i neznámých (třeba ve veřejné dopravě, atd.) Naočkovaný člověk není pro své okolí infekční…a tak se všichni odpírači očkování zamyslete, zda-li nejste trochu sobečtí…… nikdo vám očkováním do těla nevpraví žádné čipy, jak je možné číst na netech… a podobné nesmyslné hlášky odpíračů…
  Achjooo, kdyby jste všichni měli více rozumu, bylo by nám všem o mnoho lépe….
  Inka

   5656
  1. Profilový obrázekmoravský Jura

   Typické zkratkovité jednání. Ohánět se rozumem proti těm, kteří se právě snaží o věci přemýšlet, dát jim nálepku odpíračů a sám stát na piedestalu stádovosti…….Kdo se snažil o získání informací (nemluvím o internetu), je zhnusem tím, jak jde naše proklamovaná „západní“ medicína vlečená nenasytnými výrobci „léčiv“ přes mrtvoly. Pokud nevím, co mi vpraví do těla, nenechám se očkovat. Vše kolem této situace je nečisté, protože všechno je o velkém byznysu.
   Proč nejde stát dvojí cestou? Proč chce za každou cenu diskriminovat čím dál větší skupinu lidí, kteří se k očkování staví kriticky? Proč neznáme statistiky zemřelých právě po očkování? Proč jste použila nesmyslnou hlášku (Vaše slova), že očkovaný není pro své okolí infekční? Právě toto by měl mít na zřeteli ten mladíček, který si už podruhé hraje na ministra zdravotnictví. Proč nechce platit neočkovaným testy? Já si myslím, že neočkovaný člověk, který se pravidelně podrobuje testům, je nejlepší volba pro své okolí. Před dvěma měsíci zemřela na covid tchýně. Dostala ho v nemocnici, kam byla převezena s jiným, ve srovnání s nakažením covirem banálním problémem. Lékaři poctivě přiznali a vyhledali nakaženou ženu z řad nemocničního personálu, samozřejmě očkovanou. Hodně by mne v této souvislosti zajímala náhlá silná srdeční slabost mého velkého oblíbence, pana Lasicu (abych z úcty použil slovenské skloňování). Na domovské scéně, s oblíbenou kapelou, bez stresů……pár dní po obdržené první dávce očkování…..
   Kdo je tedy větším nebezpečím pro své okolí? „Odpírač“, který se nechce nechat očkovat ne z nějakého pochybného principu, ale z obavy o své zdraví a posléze život (i když třeba po pár letech), je si vědom toho, že by se měl víc hlídat, nosí roušku a PRAVIDELNĚ se TESTUJE (což se mu ministr chystá finančně znepříjemnit) nebo ten, který z důvodu očkování propadne určité nadřazenosti těch, o které se stát tak výborně za spoustu peněz postaral, chodí si bez roušky a netestuje se…….a pokud covid dostane, má onemocnění snadný průběh (asi jak kdy a jak u koho), takže si svého onemocnění třeba vůbec nevšimne………
   Pominu porušování ústavy nařízeným plošným (a leckde i násilným, viz třeba Skotsko) očkováním, navrhuji dvě cesty, u kterých bude podpořen princip, že každý má nezadatelné právo rozhodovat o svém zdraví sám a neměl by osočovat skupinu s odlišným názorem (daleko jsme se za těch 30 let v komunikaci nedostali….):
   A: neočkovaní dodržovat všechna opatření a mít možnost se dále na svých pracovištích apod. testovat, aby nebyli otevřenou hrozbou pro své okolí
   B: očkovaní dodržovat všechna opatření, méně často ale pravidelně se otestovat, aby nebyli skrytou hrozbou pro své okolí. A všichni máme právo znát statistiky nakažených očkovaných.
   A nepřestat se na sebe navzájem usmívat. Bylo by nám opravdu mnohem lépe, kdybychom měli VŠICHNI více rozumu, ne pouze jedna skupina……

    5672
   1. 5984
   2. Profilový obrázekKarel

    Lidi se zbláznili, nechají se očkovat genetickými nedostatečně prozkoumanými vakcínami – za které nikdo neručí a nikdo nemá odpovědnost. Jo, jo třeba to vyjde – ale co? Jo, jo třeba tamto oné. A co je to tatmto oné – co když například toto: postupným očkováním (vždyť jsou pořád nějaké mutace) se do naší DNA budou dostávat stále další a další části kódu koronaviru, až se naše imunita nasere a bude napadat naši DNA – vznikne autoimunita. Superdoktůrci pak budou podávat imunosresivní prášky (aby imunita nenapadala naši podstatu – DNA). Takže přes prášky superdoktůrků, které budou oslabovat naši zděšenou imunitu – budeme plní patogenů, nejen koronaviru. Tak co neočkovaní superdoktůrci, necháte se očkovat? Anebo konečně budete dobré léky použíat nen pro vás ale i pro nás. Ano, ano superdoktůrci šak vyi víte jak si vybudovat nejlepší imunitu proti koronaviru – dobrými léky a neočkovat se, léky – ty jsou. Styďte se superdoktůrci, Bůh vás potrestá.

 101. 5645
 102. Profilový obrázekMarcella

  Dobrý den, vím, že budu mít spoustu negativních ohlasů, ale můj názoz je ten, že virus byl uměle vytvořen, aby se snížil počet světové populace a bylo možné s ní lépe manipulovat .Navíc roušky, vakcinace a vše s tím spojené je obrovský byznys.

 103. 5634
 104. Profilový obrázekIvana

  Dobrý den.
  Koronavirus je politická manipulace předem naplánovaná. Očkování nemá velký smysl, virus si stejně délá co chce. Ale respektuji rozhodnutí každého, komu očkování pomůže kvůli psychice.
  Podívejme se na státy kde je téměř plná proočkovanost, umírá se stejně. Když budeme opatrní, čistotní a v případě že nám nebude dobře zalehneme do postele a vyležíme se, máme šanci virus zvládnout. No a pro ty, kteří snášejí virozy špatně jsou na transfuzních odděleních připravené léčivé infuze, které platí zdravotní pojišťovny. Jen si o ně říci.

 105. 5628
 106. Profilový obrázekDagmar Mlýnková

  Díky hysterii s tímto onemocněním nám,co se staráme o své zdraví,bylo znemožněno chodit plavat do saun,whirpoolu,termálů.Takže nevěřím těm,kteří toto zapříčinili a nevěřím jim,že chtějí zdravý národ,včetně lékařů.

 107. 5627
 108. Profilový obrázekVáclavek

  Co člověk, to názor. Kdo potřebuje za hranice, nechá se očkovat. Starší generace to dělá kvůli
  zdraví. Pak jsou odpírači očkování, já bych je nechal, ale….- nejsi očkován, zaplať si ošetření.
  – nejsi očkován, nemůžeš vykonávat tyto povolání……
  – nejsi očkován, nemůžeš do těchto prostor…..

   5913