Zpět

Diskuze k tématu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  8917
 1. Lída

  Byla jsem donucena při plánovaném dvoutýdenním docházení do nemocnice k očkování, jinak bych musela denně platit 600 Kč za test. Očkování jsem oboje snesla bez problémů. Ty začaly trochu později a to plicní embolií, 14 dní v nemocnici, plno prášků a 90 injekcí na ředění krve. Ještě že jsem nedopadla jako náš známý. V sobotu byl na očkování, v pondělí v práci volali záchranku a na cestě do krajské nemocnice zemřel. V naší okresní nemocnici záchranku poslali rovnou do krajské nemocnice.

 2. 8266
 3. Jana

  Patřím do rizikové skupiny – 75 let. Nejsem očkovaná, neměla jsem covid. Chodili jsme nakupovat, jezdili MHD. Očkování mělo smysl jen pro farmaceutický průmysl a výrobce ochranných prostředků. Zbytečně vyhozené miliardy.

 4. 8265
 5. Jana

  Zdravím. Je mi 76 let, očkovat jsem se nenechala ani jednou. A světe div se koronavir jsem neměla 🙂 . Chodili jsme si nakupovat, jezdili MHD. Takže podle mne, bylo očkování zbytečné. Navíc pousta očkovaných měla jako důsledek různé zdravotní problémy…

 6. 8263
 7. Milan

  Není co psát je vše vymyšlené. Ve Švédsku měli minimální opatření, vždy dali k uvážení občanu zda chce nosit roušky či se očkovat. A mají minimální úmrtí na Coronu v podstatě jako u sezóní chřipky. Studie pro ochranu rouškama -žádné.
  Studie předních odborníků na očkování jsou jasné též, více škody jak užitku.
  Amen

 8. 8257
 9. Hana

  Dobrý den. Já očkovaná nejsem. Ani to neplánuji. Myslím si že je to všechno o imunitě a tělo by se s tím mělo poradit samo. Očkování je chemie a když to člověk pozoruje i v rodině jak má někdo vedlejší účinky a problémy tak si myslím, že to není dobré. Za celou dobu co koronavirus je tak jsem ho nechytla. Zdraví Hanka.

 10. 8253
 11. Regina

  Dobrý den,

  Ráda bych se podělila se svými zkušenostmi o očkování. Covid jsem prodělala ještě než byly do oběhu dány vakcíny, tedy v lednu v roce 2021. Očkovat jsem se nechtěla, ale v práci byl na mě vyvíjen obrovský tlak, kterému jsem nakonec po 14 dnech podlehla (listopad a prosinec 2021). V očkovacím centru se mě nikdo před podáním vakcíny nezeptal vůbec na můj zdravotní stav, ani zda-li jsem na něco alergická. Podotýkám, že jsem alergik na pyly a na určitý druh antibiotik. Tak jsem jim to sdělila sama od sebe. Přesto mě lékařka naočkovala. Druhý den po očkování jsem nemohla dýchat, jako by mi někdo seděl na plicích, vysoké horečky, bolesti svalů, kloubů, bolest za očima. Nemohla jsem se dotknout vlasů, měla jsem je citlivé. Druhý den byl o něco lepší, třetí den jsem nemohla vstát z postele, obrovská bolest svalů na rukách i na nohách. Další den obrovská únava. nehledě na to, že se mi vracely obden zvýšené teploty. Osmý den jsme šli na túru a já jsem neudýchala kopec a nohy jsem měla jakoby o krok vzad, těžké. Za měsíc přeočkování. Vše jsem nahlásila lékařce. Dala mi poloviční dávku a stavy po očkování ještě horší jak po první vakcíně, málem jsem skončila v nemocnici na kapačkách. Lékařka se mi omluvila, že už mi neměla být podána druhá dávka. Další den otočila svůj názor a napsala mi, že je lepší prodělat tyto stavy, než ležet na přístrojích v nemocnici, jestli to přežiju nebo ne. Sdělila mi, že třetí také píchneme, ale Pfizer. Dvě dávky byly Moderna. Ještě mi napsala, že očkuje každý, kdo má ruce a nohy a jednotlivé případy se neposuzují individuálně. Na třetí už nepůjdu. Začaly mi i potíže s nohou, které jsem nikdy neměla. Znám dvě osoby, kterým byla podána třetí dávka a začala jim porucha rovnováhy v uchu, zvracení, motání hlavy. Od Moderny jsem si stáhla informace, že po projevu jakýchkoliv alergických reakcí, už nesmí být podána další dávka. Nikdo na to nebere zřetel. Chtěla jsem napsat potvrzení o nežádoucích účincích, ale nechtějí mi to napsat. Takže podle nich mám jít na třetí a nevědět jak to se mnou dopadne? Kdo chce, ať se očkuje. Ale jsou lidé, pro které vakcína není vhodná a myslím si, že jich není málo. Přeji všem pevné zdraví a hlavně ať se nám všem covid vyhne obloukem. Regina

 12. 8251
 13. Hana

  Očkovaná nejsem, náš šéf prošel třemi dávkami. Oba jsme dostali omikron, já po třech dnech naprosto v pořádku, šéf 14 dní pracovní neschopnost.
  Takže za mě, očkování pro ty, kteří si myslí, že jim to bude ku prospěchu, nás ostatní nechat žít.