ManGo!
MUŽSKÝ MANGOVÝ
SPALOVAČ TUKŮ MANGO!

20 minut po cvičení,
pro krásnou postavu bez tuku

Ulehčete si hubnutí nabuzujícím spalovačem ManGo!


Hořký a extrémně účinný mangový spalovač tuků

„Dobrý den, chtěl bych vyjádřit velké díky za mangový spalovač tuků. Užívám ho 3x týdně vždy po cvičení jak je napsáno v návodu a během měsíce se mi povedlo výrazně ubrat na břišním tuku a celkově mám pocit větší síly. Díky jeho hořkosti nemám večer chuť na pivo, takže další plus. Po každém cvičení se cítím méně unavený než dřív, regenerace se mi o moc zlepšila. Posiluji zatím jen s vlastní vahou těla, ale i tak pozoruji nárust svalů v horní polovině těla - asi díky obsaženému tribulusu, který má vliv i na moje mužství. Za mě ideální volba po cvičení, člověk ztratí tuk a ještě k tomu naroste na svalech.“


David Štymberský


Cena: 2490 Kč / 99 EUR


AKCE DNES 28. 11. 2023
DOPRAVA ZDARMA

KOUPIT MANGOVÝ SPALOVAČ TUKŮ

3 PRAVIDLA, PRO SVALNATOU POSTAVU
BEZ TUKU
, KTERÁ POUŽÍVÁM U SVÝCH KLIENTŮ,
VÁM POMOHOU ZÍSKAT SÍLU A HEZKÉ TVARY
S CHUTÍ MANGOVÉHO SPALOVAČE TUKŮPro vás, kterého trápí ochablé bříško a nějaká ta kila navíc.

Jmenuji se Jan Anděl a pracuji jako dietolog a osobní trenér. Většinu času trávím tím, že lidem sestavuji jídelníčky na míru a hubnoucí plány.

Prošlo mi rukama přes 3000 zdravotních karet, ve kterých vidím stále podobné opakující se vzorce, které brání chlapům zhubnout a dostat své tělo do formy.

Někdy stačí málo, zařadit pohyb, upravit jídelníček a kila jdou dolů. Někdy je ale zapotřebí ucelený program, který pomůže s neinvazivním úbytkem tuku.

Co ale vidím jako hlavní opakující se vzorec je - nedostatek času věnovat se sám sobě. Každý den práce, domácí povinnosti a na dodržování režimu není ani pomyšlení.

Dlouhou dobu jsem přemýšlel, jak tuto situaci vyřešit, proto jsem vytvořil unikátní cvičební program šestiminutovka, při kterém stačí cvičit pouze 6 minut za den a dosahujete výsledků, jako kdybyste trávila hodiny v posilovně.

ManGo! Lahodný spalovač tukůTo ale není vše, cvičit šest minut za den je skvělé, ale úbytek tuků je pro mnohé pomalý. Každý chce rychlé výsledky.

Několik roků jsem studoval a testoval sám na sobě všechny účinné bylinky a látky světa, které pomáhají v požírání tuků. Objednával jsem si výtažky z kůry amazonských stromů, žlázy z exotických ryb, extrakty bylin, atd... Po 1000 omylech jsem konečně našel kombinaci, která s úspěchem požírá tuk.

Tropické mango, extrakt ze semen afrického manga, extrakt Tribulus terrestris, kofein, čekankový inulín, to je kombinace, která nabuzuje a zároveň požírá tuk. U pití ManGo! si vždy vzpomenete na svůj cíl mít hezkou a funkční postavu.

Nejprve jsem tuto kombinaci zkoušel sám na sobě, své rodině a potom svých klientech v poradně. Výsledky byly více než úchvatné. Průměrný váhový úbytek po jednom měsíci aplikování šestiminutovky a ManGo! spalovače byl 3 kilogramy a to i u těch mužů, se kterými jsme dlouho zkoušeli všechno možné a žádné valné výsledky to nepřinášelo.

Pokud se na mě nyní někdo obrátí s prosbou, že by chtěl zhubnout a vytvarovat svoji postavu, ManGo! spalovač je jasnou jedničkou, kterou začínáme. Chuťové zážitky spalovače jsou značně hořké. Pro milovníky piva ideální.

Látky, které jsou v ManGo! obsaženy, způsobí rapidní úbytek tukových buněk, pokud ho budete užívat 20 minut po cvičení.

Vaše tukové zásoby se během jednoho měsíce promění a vy si konečně budete moci zajít do sauny bez pocitu studu za svoji postavu.

Svoji práci jsem odvedl na maximum, teď už je to jen na vás, zda se chcete zbavit přebytečného tuku.

Účinky složek
Mangového spalovače tukůSUŠENÉ TROPICKÉ MANGO

VITAMÍNY, HUBNUTÍ


Kouzlem manga, které nám pomáhá hubnout, je jeho schopnost rozkládání nadbytečných tuků v těle a oddalování růstu nových tukových buněk.

Mnohé studie prokázaly, že konzumace manga může pomoci kontrolovat hmotnost. Extrakty nalezené ve slupce, totiž dokážou zabránit rozvoji tukových buněk.Mango je bohaté na vlákninu, která je nesmírně užitečná jako sytící prostředek při hubnutí. Vitamíny a živiny obsažené v mangu dodají potřebné látky, které udrží tělo ve vysokých obrátkách, bez poklesu energie.

Mango obsahuje celou řadu vitamínů a minerálních látek

 • vitamín A - má dobrý vliv na zrak, vidění v šeru a rozlišování barev
 • vitamíny skupiny B, především B6 - podporuje metabolismus sacharidů a tuků
 • vitamín C - užívá se při prevenci onemocnění srdce a cév a jako podpora imunitního systému
 • vitamín E - je prevencí ateriosklerózy, snižuje hladinu LDL cholesterolu, podporuje správné hojení ran
 • karoten - předchází vzniku karcinomu, užívá se jako prevence kardiovaskulárních onemocnění
 • draslík - snižuje krevní tlak, udržuje přirozené napětí svalů
 • hořčík - pro správné soustředění, funkci svalů, prevenci svalových křečí a bolestí hlavy, pomáhá překonat stres
 • mangan - zasahuje do přeměny cukrů, hladiny cholesterolu, hormonů štítné žlázy a pohlavních hormonů
 • měď - předchází chudokrevnosti, otokům a poškozování kostí
 • zinek - napomáhá při syntéze bílkovin, zvyšuje odolnost vůči stres


 • Díky vysokému obsahu vitamínu B6, který je nezbytný pro správné fungování nervového systému a funkcí mozku, a také glutaminu – důležité neesenciální biogenní aminokyselině, která pomáhá zlepšit koncentraci a paměť, je mango skvělou volbou pro dlouhodobé zachování zdraví mozku. Pravidelná konzumace manga může pomoci ochránit játra. Silné antioxidanty v mangu totiž pomáhají čistit játra od škodlivých toxinů.

  Další z řady zdravotních výhod, které pravidelná konzumace manga nabízí, je snižování hladiny cholesterolu. Mango má vysoký obsah vlákniny a pektinu, které právě takovémuto snižování cholesterolu v krvi napomáhají. 
Mango se pro vás může stát také vynikajícím prostředkem ke zlepšení trávení. Je vynikajícím zdrojem vlákniny (jedno mango zajistí asi 20% potřebné denní dávky vlákniny) a draslíku, jehož nedostatek může způsobit nerovnováhu tekutin v těle, která může mít potažmo za následek například zácpu.

  TRIBULUS TERRESTRIS

  HUBNUTÍ, SÍLA, SVALY, SEXUÁLNÍ FUNKCE


  Přírodní stimulant hladiny testosteronu, podpora spermatogeneze, posilování libida obou pohlaví, spojená se zvýšenou mužskou plodností, podpora nárůstu svalové hmoty, pozitivní vliv na obranyschopnost organismu, ovlivňuje hladinu cholesterolu a vysoký krevní tlak, snižuje hladinu tuků v krvi, normalizuje krevní srážlivost, zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, při močových obtížích (choroby ledvin, močových cest, močové kameny-rozpouští je), podpora tvorby žaludečních šťáv, zlepšení střevní peristaltiky

  ČEKANKOVÝ INULÍN

  IMUNITA, HUBNUTÍ


  Podporuje vyprazdňování

  Je to rozpustná vláknina, která funguje jako prebiotikum pro podporu zdraví gastrointestinálního traktu tím, že stimuluje prospěšné bakterie ve střevě.

  Zvyšuje vstřebávání živin (vápník a hořčík)

  Vaše tělo je lépe schopné absorbovat živiny z jídla, které jíte, protože inulin zpomaluje trávení. Podle studií provedených ve Spojených státech a ve Francii inulin může zvýšit absorpci vápníku až o 20 procent a absorpci hořčíku až o 12 procent.

  Kontrola krevního cukru

  - inulin zpomaluje trávení. To pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi po jídle
  1. - zvyšuje bifidobakterie ve střevech
  2. - posiluje imunitní funkce
  3. - snižuje hladinu cukru v krvi a cholesterol
  4. - zlepšuje metabolismus tuku a snižuje hmotnost


  VÝTAŽEK ZE SEMEN AFRICKÉHO MANGA

  HUBNUTÍ


  Výtažek z afrického manga zvyšuje adiponektin, protein, který ovlivňuje metabolismus tuků. Nutí tělo využívat pro potřeby energie tuk, což následně vyvolává snižování hmotnosti. Proběhl výzkum, kde testovací skupinu tvořilo 72 lidí s nadváhou, některým z nich podávali výtažek ze západoafrického manga a to dvakrát denně po dobu deseti týdnů. Výsledek prokázal výrazný úbytek na váze, v průměru šlo o 12 kg. V placebo skupině nedošlo k žádné změně. Navíc, rozdíly se zvyšovaly po celou dobu testovacího období.

  KOFEIN

  METABOLISMUS


  Tím, že kofein působí na adenosinové receptory nervového systému, dochází k dočasnému zvýšení metabolismu a odbourávání tuků. Kofein dočasně přispívá k mobilizaci tukových zásob a způsobuje, že pracující sval tuk využije jako zdroj energie.
  TŘI KLÍČOVÉ FAKTORY,
  CO DĚLAT PRO MUŽNÉ
  TVARY SVÉHO TĚLA

  Pokud si přečtete tyto principy, vaše tělo může
  být za krátkou dobu ve skvělé formě

  ZA PRVÉ UNIKÁTNÍ VÝTAŽKY

  Vzácný výtažek ze semen afrického manga,
  šetrně sušené tropické mango, čekankový inulín, tribulus terrestris, kofein


  Aktivní složky:


  1. Extrakt ze semen afrického manga -Hubnutí
  2. Sušené tropické mango - Vitamíny, hubnutí
  3. Extrakt tribulus terrestris - Hubnutí, svaly, síla, libido
  4. Čekankový inulín - Imunita, hubnutí, cukrovka
  5. Kofein - Hubnutí

  ZA DRUHÉ PŘÍRODNÍ ZÁKON

  Tělo, které se nepohybuje, tloustne


  Není nic převratného na tom, že pokud někdo leží celý den u televize, láduje se rohlíky s nutelou, nemůže se pyšnit hezkou postavou. Pokud chcete získat hezkou postavu, chce to trochu cviku.

  Již dávno je překonaná domněnka, že je nutné trávit hodiny v posilovně, stejně na to má malokdo čas. Jde o to, dělat věci efektivně. Výzkumy prokázaly, že ke krásné postavě stačí tak málo. Pouhých 6 minut tělocvku za den. To hravě zvládne opravdu každý.

  Stačí si po práci pustit počítač, zapnout aplikaci SixPack kterou dostanete zdarma. Odcvičit 6 minut to, co uvidíte na svém monitoru a máte vyhráno. Cvičte efektivně, posilujte pouze s vlastní vahou těla a získejte dokonalou postavu, kterou vám bude každý na plovárně závidět.

  ZA TŘETÍ VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ
  V KOMBINACI S POHYBEM

  Kouzelná síla synergie pro mnohonásobný efekt


  Je to skoro jako kouzlo, pokud přidáte pohyb, tělo se prokrví a účinné látky se dostanou přesně do potřebného místa. Rozpohybujte část těla, která vás trápí a můžete se těšit na ztrátu tuku v této oblasti. Pokud se vám nebude zamlouvat tělocvik typu SixPack, zařaďte libovolnou pohybovou aktivitu, která vám vyhovuje.

  Nedoporučuje se pro náctileté!

  Dlouhodobě zlepšuje sexuální výkonnost


  MUŽNÉ PAŽE


  Je to sen každého chlapa, podívat se na sebe do zrcadla a říct si: "Jo, tak teď mám opravdu svalnaté ruce". Pro ženy je to také indikátor mužnosti a sexuální přitažlivosti.

  Stačí se řídit přiloženým cvičením, které dostanete k ManGo! zdarma.

  Pokud budete mít silné paže, všechny každodenní činnosti se stanou snadnější.

  Využijte moudrou sílu bylinek a výživných ingrediencí pro svůj prospěch.

  VYPRACOVANÉ BŘIHCO


  Něco jiného je snít o krásném bříchu a něco jiného je mít krásné břícho. Vždy to záleží na vás.

  Nevzhledně vypadající břicho s sebou často přináši i psychické problémy. Vybudujte si permanentní dobrou náladu díky krásným křivkám.

  Stačí přelít 1 odměrku mangového spalovače tuků 1 deci studené vody, 1 minutu vyšlehat přiloženým šlehačem a ihned máte připravený spalovač tuků, který vypijete 20 minut po libovolném pohybu.

  SILNÉ NOHY


  Bude se vám po světě lépe chodit, pokud budete mít vypracované nohy a silné nohy

  Pokud máte rádi chození po horách nebo výšlapy s Nordic Walking (chůze s holemi) užijte mangový spalovač tuků po každé vycházce a nechte na sebe působit spalující sílu ManGo!. Regenerace po zátěži je dvojnásobná.

  Vybudujte si silné nohy.


  A teď to nejlepší k raketovému startu


  Sníte o krásném těle? Chcete ploché břicho plné ladných křivek? Toužíte po krásně zaobleném zadečku? Chcete mít silné a pohledné paže? Chcete si zvýšit fyzickou kondici? Chcete zvýšit svoji pružnost, rovnováhu a stabilitu? Chcete mít tělo atleta? Chcete mít sami ze sebe skvělý pocit při pohledu do zrcadla? Chcete být přitažlivější pro vašeho partnera? Chcete se v pohodě vysvléci na plovárně a nestydět se za špíček na těle? Teď je to možné! Nemusíte chodit cvičit nikam do fitka!


  Jako bonus k nákupu dostanete unikátní tělocviky na doma SixPack, který Vám pomůže se zeštíhlením postavy


  Roční přístup k aplikaci, díky které se proměna postavy stane hrou v hodnotě 3 300 Kč zdarma k nákupu

  GARANCE NA VRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud kdykoliv do 30 dnů naznáte, že ManGo! není pro vás, Zašlete mi ho zpět a já vám v plné výši vyplatím vaše peníze zpět. Nikdy nic neriskujete.

  Možná vás teď napadá?


  • jak dlouho musím ManGo! užívat?

   Nejlépe je užívat ManGo! pravidelně po každé pohybové aktivitě.

  • kolik musím ManGo! užívat?

   Užíváte vždy jednu odměrku 20 minut po cvičení.

  • kdy mám ManGo! užívat?

   Vzhledem k obsahu kofeinu a látek zrychlujícím metabolismus doporučuji ManGo! užívat maximálně do 16:00. Pokud budete přípravek užívat později, můžete mít problém s usínáním.

  • na jak dlouho ManGo! vydrží?

   Při doporučeném dávkování vydrží balení na dva měsíce.

  • má ManGo! nějaké vedlejší účinky?

   Ano, snižuje krevní cukr, proto lidé s cukrovkou by měli brát na tuto skutečnost zřetel. Konzultovat vhodnost přípravku se svým lékařem a přizpůsobit tomu svůj jídelníček. Dalším vedlejším účinkem je zvýšení sexuálních funkcí.

  • Jak ManGo! užívat?

   Do 1 deci studené vody nasypete přiloženou odměrkou mangový spalovač. Zapnete přiložený šlehač a 1 minutu nápoj důkladně promícháte. Následně můžete ihned vypít.

  Zde si objednejte ManGo!

  Mangový spalovač, díky kterému zažehnete přebytečný tuk

  Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů
  Podívejte se, jak se ManGo! vyrabí


  Objednejte si ManGo!