ŽENSKÝ MANGOVÝ
SPALOVAČ TUKŮ WOMANGO!

20 minut před cvičením,
pro rapidní ztrátu tuku

Ulehčete si hubnutí nabuzujícím spalovačem WoManGo!


Chutný a extrémně účinný mangový spalovač tuků

„Chtěla bych se podělit o mé trable při hubnutí. Po 3 dětech jsem se jako většina žen snažila dostat do formy. Cvičení, návštěvy výživových poradců, hubnutí na vlastní pěst. Pokusy z časopisů, koktejly apod... Byla jsem jako na houpačce. Jednou zhubla 10 kilo, podruhé 12 přibrala. Po 20 letech marného boje jsem se dostala k Janu Andělovi do jeho poradny. Startovací váha byla 84 kilo. Začali jsme společně cvičit, to neslo první výsledky. Během mé revitalizace organismu zrovna vyvíjel pan Anděl nový spalovač tuků. Měla jsem tu čest být mezi prvními a vyzkoušet mangový spalovač tuků. Kdo zná Honzu ví, že je to záruka kvality. Po 3 měsíčním užívání mangového spalovače tuků se mi spravilo trávení a zhubla jsem na 65 kilo do své předporodní váhy. Jsem nesmírně vděčná za kombinaci mangového spalovače tuků a cvičení SixPack, které dává ke spalovači zdarma. Děkuji.“


Soňa Pavlíková


Cena: 2490 Kč / 99 EUR


AKCE DNES 16. 7. 2020
DOPRAVA ZDARMA

KOUPIT MANGOVÝ SPALOVAČ TUKŮ

3 ROZHODUJÍCÍ PRAVIDLA, PRO HUBENÁ
BŘÍŠKA
, KTERÁ POUŽÍVÁM U SVÝCH KLIENTEK,
VÁM POMOHOU ZÍSKAT SEXY KŘIVKY S CHUTÍ
MANGOVÉHO SPALOVAČE TUKŮPro vás, kterou trápí ochablé bříško a nějaká ta kila navíc.

Jmenuji se Jan Anděl a pracuji jako dietolog a osobní trenér. Většinu času trávím tím, že lidem sestavuji jídelníčky na míru a hubnoucí plány.

Prošlo mi rukama přes 3000 zdravotních karet, ve kterých vidím stále podobné opakující se vzorce, které brání ženám zhubnout a dostat své tělo do formy.

Někdy stačí málo, zařadit pohyb, upravit jídelníček a kila jdou dolů. Někdy je ale zapotřebí ucelený program, který pomůže s neinvazivním úbytkem tuku.

Co ale vidím jako hlavní opakující se vzorec je - nedostatek času věnovat se sama sobě. Každý den práce, domácí povinnosti a na dodržování režimu není ani pomyšlení.

Dlouhou dobu jsem přemýšlel, jak tuto situaci vyřešit, proto jsem vytvořil unikátní cvičební program šestiminutovka, při kterém stačí cvičit pouze 6 minut za den a dosahujete výsledků, jako kdybyste trávila hodiny v posilovně.

WoManGo! Lahodný požírač tukůTo ale není vše, cvičit šest minut za den je skvělé, ale úbytek tuků je pro mnohé pomalý. Každý chce rychlé výsledky.

Několik roků jsem studoval a testoval sám na sobě všechny účinné bylinky a látky světa, které pomáhají v požírání tuků. Objednával jsem si výtažky z kůry amazonských stromů, žlázy z exotických ryb, extrakty bylin, atd... Po 1000 omylech jsem konečně našel kombinaci, která nejen lahodí chuťovým buňkám, ale hlavně s úspěchem požírá tuk.

Lahodná chuť manga, extrakt ze semen afrického manga, extrakt Boswellia serrata, kofein, čekankový inulín, to je kombinace, která chutná a zároveň požírá tuk. U pití WoManGo! zažijete čas, strávený jen sama pro sebe.

Nejprve jsem tuto kombinaci zkoušel sám na sobě, své rodině a potom svých klientkách v poradně. Výsledky byly více než úchvatné. Průměrný váhový úbytek po jednom měsíci aplikování šestiminutovky a WoManGo! spalovače byl 3,5 kilogramu a to i u těch žen, se kterými jsme dlouho zkoušeli kouzlit s jídelníčkem a žádné valné výsledky to nepřinášelo.

Pokud se na mě nyní někdo obrátí s prosbou, že by chtěl zhubnout a vytvarovat svoji postavu, WoManGo! spalovač je jasnou jedničkou, kterou začínáme. Chuťové zážitky spalovače jsou excelentní.

Pokud jste někdy byla v exotice a ochutnala čerstvě vymačkaný mangový džus, můžete se těšit na tuto lahodnou chuť každý den. Látky, které jsou ve WoManGo! obsaženy, způsobí rapidní úbytek tukových buněk, pokud ho budete užívat 20 minut před pohybovou aktivitou.

Jestliže budete chtít zažít maximální účinky, dáte si WoManGo! ještě 20 minut po cvičení.

Vaše tukové zásoby se během jednoho měsíce promění a vy si konečně budete moci zajít do obchodu pro svou vysněnou konfekční velikost, která vám padne.

Svoji práci jsem odvedl na maximum, teď už je to jen na vás, zda se chcete zbavit přebytečného tuku.

Účinky složek
Mangového spalovače tukůSUŠENÉ TROPICKÉ MANGO

VITAMÍNY, HUBNUTÍ


Kouzlem manga, které vám pomáhá hubnout, je jeho schopnost rozkládání nadbytečných tuků v těle a oddalování růstu nových tukových buněk.

Mnohé studie prokázaly, že konzumace manga může pomoci kontrolovat hmotnost. Extrakty nalezené ve slupce, totiž dokáží zabránit rozvoji tukových buněk. Mango je bohaté na vlákninu, která je nesmírně užitečná jako sytící prostředek při hubnutí. Vitamíny a živiny obsažené v mangu dodají potřebné látky, které udrží tělo ve vysokých obrátkách, bez poklesu energie.

Mango obsahuje celou řadu vitamínů a minerálních látek

 • vitamín A - má dobrý vliv na zrak, vidění v šeru a rozlišování barev
 • vitamíny skupiny B, především B6 - podporuje metabolismus sacharidů a tuků
 • vitamín C - užívá se při prevenci onemocnění srdce a cév a jako podpora imunitního systému
 • vitamín E - je prevencí ucpávání cév, snižuje hladinu LDL cholesterolu, podporuje správné hojení ran
 • karoten - předchází vzniku karcinomu, užívá se jako prevence kardiovaskulárních onemocnění
 • draslík - snižuje krevní tlak, udržuje přirozené napětí svalů
 • hořčík - pro správné soustředění, funkci svalů, prevenci svalových křečí a bolestí hlavy, pomáhá překonat stres
 • mangan - zasahuje do přeměny cukrů, hladiny cholesterolu, hormonů štítné žlázy a pohlavních hormonů
 • měď - předchází chudokrevnosti, otokům a poškozování kostí
 • zinek - napomáhá při syntéze bílkovin, zvyšuje odolnost vůči stresu


 • Díky vysokému obsahu vitamínu B6, který je nezbytný pro správné fungování nervového systému a funkcí mozku, a také glutaminu – důležité neesenciální biogenní aminokyselině, která pomáhá zlepšit koncentraci a paměť, je mango skvělou volbou pro dlouhodobé zachování zdraví mozku. Pravidelná konzumace manga může pomoci ochránit játra. Silné antioxidanty v mangu totiž pomáhají čistit játra od škodlivých toxinů.

  Další z řady zdravotních výhod, které pravidelná konzumace manga nabízí, je snižování hladiny cholesterolu. Mango má vysoký obsah vlákniny a pektinu, které právě takovémuto snižování cholesterolu v krvi napomáhají. 
Mango se pro vás může stát také vynikajícím prostředkem ke zlepšení trávení.

  ČEKANKOVÝ INULÍN

  IMUNITA, HUBNUTÍ


  Podporuje vyprazdňování

  Je to rozpustná vláknina, která funguje jako prebiotikum pro podporu zdraví gastrointestinálního traktu tím, že stimuluje prospěšné bakterie ve střevě.

  Zvyšuje vstřebávání živin (vápník a hořčík)

  Vaše tělo je lépe schopné absorbovat živiny z jídla, které jíte, protože inulin zpomaluje trávení. Podle studií provedených ve Spojených státech a ve Francii inulin může zvýšit absorpci vápníku až o 20 procent a absorpci hořčíku až o 12 procent.

  Kontrola krevního cukru

  - inulin zpomaluje trávení. To pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi po jídle
  1. - zvyšuje bifidobakterie ve střevech
  2. - posiluje imunitní funkce
  3. - snižuje hladinu cukru v krvi a cholesterol
  4. - zlepšuje metabolismus tuku a snižuje hmotnost


  VÝTAŽEK ZE SEMEN AFRICKÉHO MANGA

  HUBNUTÍ


  Výtažek z afrického manga zvyšuje adiponektin, protein, který ovlivňuje metabolismus tuků. Nutí tělo využívat pro potřeby energie tuk, což následně vyvolává snižování hmotnosti. Proběhl výzkum, kde testovací skupinu tvořilo 72 lidí s nadváhou, některým z nich podávali výtažek ze západoafrického manga a to dvakrát denně po dobu deseti týdnů. Výsledek prokázal výrazný úbytek na váze, v průměru šlo o 12 kg. V placebo skupině nedošlo k žádné změně. Navíc, rozdíly se zvyšovaly po celou dobu testovacího období.

  BOSWELLIA SERRATA

  ZÁNĚT


  Je aromatická pryskyřice získaná ze stromů rodu Boswellia. Existuje mnoho druhů a odrůd kadidla, z nichž každý vyrábí mírně odlišný druh pryskyřice.

  Extrakt boswellia serrata se používá k léčbě zánětů a otoků. Zmírňuje bolesti a oživuje cirkulaci krve.

  Proto je tento extrakt velice vhodný při hubnutí, neboť jakékoliv tělo, které se snaží zhubnout, je vystaveno zánětlivým procesům.

  KOFEIN

  METABOLISMUS


  Tím, že kofein působí na adenosinové receptory nervového systému, dochází k dočasnému zrychlení metabolismu a odbourávání tuků. Kofein dočasně přispívá k mobilizaci tukových zásob a způsobuje, že pracující sval tuk využije jako zdroj energie.
  TŘI KLÍČOVÉ FAKTORY,
  CO DĚLAT PRO SEXY
  TVARY SVÉHO TĚLA

  Pokud si přečtete tyto principy, vaše tělo může
  být za krátkou dobu ve skvělé formě

  ZA PRVÉ UNIKÁTNÍ VÝTAŽKY

  vzácný výtažek ze semen afrického manga,
  šetrně sušené tropické mango, čekankový inulín, výtažek ze stromu Boswellia serrata, kofein


  Aktivní složky:


  1. Extrakt ze semen afrického manga -hubnutí
  2. Sušené tropické mango - vitamíny, hubnutí
  3. Čekankový inulín - imunita, hubnutí, cukrovka
  4. Boswellia serrata - potlačení zánětu
  5. Kofein - hubnutí

  ZA DRUHÉ PŘÍRODNÍ ZÁKON

  Tělo, které se nepohybuje, tloustne


  Není nic převratného na tom, že pokud někdo leží celý den u televize, láduje se rohlíky s nutelou, nemůže se pyšnit hezkou postavou. Pokud chcete získat hezkou postavu, chce to trochu cviku.

  Již dávno je překonaná domněnka, že je nutné trávit hodiny v posilovně, stejně na to má malokdo čas. Jde o to, dělat věci efektivně. Výzkumy prokázaly, že ke krásné postavě stačí tak málo. Pouhých 6 minut tělocvku za den. To hravě zvládne opravdu každý.

  Stačí si po práci pustit počítač, zapnout aplikaci SixPack kterou dostanete zdarma. Odcvičit 6 minut to, co uvidíte na svém monitoru a máte vyhráno. Cvičte efektivně, posilujte pouze s vlastní vahou těla a získejte dokonalou postavu, kterou vám bude každý na plovárně závidět.

  ZA TŘETÍ VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ
  V KOMBINACI S POHYBEM

  Kouzelná síla synergie pro mnohonásobný efekt


  Je to skoro jako kouzlo, pokud přidáte pohyb, tělo se prokrví a účinné látky se dostanou přesně do potřebného místa. Rozpohybujte část těla, která vás trápí a můžete se těšit na ztrátu tuku v této oblasti. Pokud se vám nebude zamlouvat tělocvik typu SixPack, zařaďte libovolnou pohybovou aktivitu, která vám vyhovuje.

  Způsob působení WoManGo! si můžete představit jako rozžhavený uhlík, který přímo spaluje vaše tukové zásoby.

  Síla spalovače WoManGo!

  Založená na skvělé chuti - budete si připadat, že pijete fresh mangový džus.


  PLOCHÉ BŘÍŠKO


  Něco jiného je snít o krásném bříšku a něco jiného je mít krásné bříško. Vždy to záleží na vás.

  Stačí přelít 1 odměrku mangového spalovač tuků 1 deci studené vody, 1 minutu vyšlehat přiloženým šlehačem a ihned máte připravený požírač tuků, který vypijete 20 minut před libovolným pohybem.

  Nevzhledně vypadající břicho s sebou často přináši i psychické problémy. Vybudujte si permanentní dobrou náladu díky krásným křivkám.

  Pokud budete chtít zažít maximální efekt, aplikujete jednu dávku před libovolnou pohybovou aktivitou a druhou dávku po pohybové aktivitě.

  KRÁSNÝ ZADEK


 • Vypijte WoManGo! spalovač tuků a 20 minut počkejte
 • Udělejte 50 podřepů, 20 x zvedněte nohu na židli a 20 x zanožte
 • Toto udělejte každý den
 • Krásný zadeček na sebe nenechá dlouho čekat
 • VYPRACOVANÉ NOHY


  Bude se vám po světě lépe chodit, pokud budete mít vypracované nohy bez tuku

  Pokud máte rádi chození po horách nebo výšlapy s Nordic Walking (chůze s holemi) užijte mangový spalovač tuků před vycházkou a nechte na sebe působit spalující sílu WoManGo!.

  Rozpusťte celulitidu na svých stehnech.


  A teď to nejlepší k raketovému startu


  Sníte o krásném těle? Chcete ploché břicho plné ladných křivek? Toužíte po krásně zaobleném zadečku? Chcete mít silné a pohledné paže? Chcete si zvýšit fyzickou kondici? Chcete zvýšit svoji pružnost, rovnováhu a stabilitu? Chcete mít tělo atleta nebo atletky? Chcete mít sami ze sebe skvělý pocit při pohledu do zrcadla? Chcete být přitažlivější pro vašeho partnera? Chcete se v pohodě vysvléci na plovárně a nestydět se za špíček na těle? Teď je to možné! Nemusíte chodit cvičit nikam do fitka!


  Jako bonus k nákupu dostanete unikátní tělocvik na doma SixPack, který Vám pomůže se zeštíhlením postavy


  Roční přístup k aplikaci, díky které se proměna postavy stane hrou v hodnotě 3 300 Kč zdarma k nákupu

  GARANCE NA VRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud kdykoliv do 30 dnů naznáte, že WoManGo! není pro vás, Zašlete mi ho zpět a já vám v plné výši vyplatím vaše peníze zpět. Nikdy nic neriskujete.

  Možná vás teď napadá?


  • jak dlouho musím WoManGo! užívat?

   Pokud se budete držet pokynů, první ztrátu kilogramů zaznamenáte do týdne, do měsíce jste potom schopni shodit průměrně 3,5 kilogramu.

  • kolik musím WoManGo! užívat?

   Užíváte vždy jednu odměrku 20 minut před cvičením. Pokud budete chtít zaznamenat maximální účinky, užijete ještě jednu dávku 20 minut po cvičení.

  • kdy mám WoManGo! užívat?

   Vzhledem k obsahu kofeinu a látek zrychlujícím metabolismus doporučuji WoManGo! užívat maximálně do 18:00. Pokud budete přípravek užívat později, můžete mít problém s usínáním.

  • na jak dlouho WoManGo! vydrží?

   Při doporučeném dávkování vydrží balení na jeden a půl měsíce.

  • má WoManGo! nějaké vedlejší účinky?

   Ano, snižuje krevní cukr, proto lidé s cukrovkou by měli brát na tuto skutečnost zřetel. Konzultovat vhodnost přípravku se svým lékařem a přizpůsobit tomu svůj jídelníček.

  • Jak WoManGo! užívat?

   Do 1 deci studené vody nasypete přiloženou odměrkou mangový spalovač. Zapnete přiložený šlehač a 1 minutu nápoj důkladně promícháte. Následně můžete ihned vypít.

  Zde si objednejte WoManGo!

  Mangový spalovač, díky kterému zažehnete přebytečný tuk

  Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů  Podívejte se, jak se WoManGo! vyrabí


  Objednejte si WoManGo!