Narozeninová sleva 33% na
HOŘKÝ NÁPOJ

Pro zdravé klouby,
svaly a šlachy

Jenom to nejlepší, je pro Vás dost dobré.


*Výsledky uváděných klientů se mohou lišit od výsledku jiných klientů

„Před více než rokem začal mít můj manžel velké bolesti obou ramenních kloubů společně s velkým omezením jejich hybnosti. Nejdříve situaci řešil několikaměsíčním docházením na fyzioterapii, ovšem bez valného zlepšení. Proto vyhledal ortopeda, který na základě magnetické rezonance diagnostikoval pokročilou artrozu v obou kloubech. Aplikoval manželovi do každého kloubu 5 injekcí kyseliny hyaluronové, mimochodem velmi bolestivá procedura. Bohužel však ani poté nedošlo k zásadnímu zlepšení. Pak na mě někde na internetu vyskočil inzerát na El Elastico. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Nyní manžel dokončuje užívání balení, které jsem objednala. Bolesti jsou daleko menší a hybnost kloubů se zvětšila. Podotýkám, že manžel byl zvyklý celý život sportovat (je mu 66 let), takže i nyní přes různá omezení 4x - 5x týdně posiluje klíčové tělesné partie, což je také v souladu s pokyny k užívání El Elastica. Upřímně, nevím, jestli je to placebo, náhoda nebo El Elastico, každopádně se mu ulevilo. Takže objednávám další... :-)"


Radka Kowzan Kupčíková


Nejsilnější balení - 5 377 Kč / 223 EUR
Střední balení - 2 547 Kč / 103 EUR
Malé balení - 1 396 Kč / 56 EUR


Narozeninová sleva 33% na nákup | Kód: NAROZENINY
Ušetřete až 1 775 Kč při Vašem nákupu. Akce končí za:
KOUPIT EL-ELÁSTICO

3 ZÁSADNÍ PRINCIPY, KTERÉ SPORTOVCI
VYUŽÍVAJÍ PRO ZDRAVÍ SVÝCH ŠLACH,
SVALŮ A KLOUBŮ VÁM POMOHOU
UDRŽET TĚLO BEZ BOLESTIPro ty z vás, které bolí klouby.

To, co zde uvádím, je má osobní zkušenost kterou jsem s "ELÁSTICEM" zažil.

Jmenuji se Jan Anděl a pracuji jako dietolog a osobní trenér. Při mém povolání se musím držet stále ve formě.

Jednoho dne jsem si začal všímat plíživé bolesti v levé kyčli a pravém rameni. Pravidelně sportuji, myslel jsem si, že je to jen běžné přetížení po tréninku.

Ale ani po týdenním vynechání jakéhokoliv sportu se bolesti nezlepšovaly a já podstoupil magnetickou rezonanci. Výsledky hovořily za své.

Natržená kloubní chrupavka, cysta v rameni a vyosená kyčel, znamenalo potvrzení bolestivé prognózy.

Úporná bolest v kyčelním kloubu mě dál ostře zasahovala při každém došlapu. Určitě znáte ten nepříjemný pocit, jako když do vás zajede břitva.

Myslel jsem si, že se zblázním!Já aktivní sportovec teď chodím jako lazar a skuhrám při každém kroku. Proto jsem ve chvílích volna začal pátrat ve všech mým zápiscích a hledal, jak si mohu pomoci.

Našel jsem pár rostlin, které mají protizánětlivé účinky. Působí jako repetitivní činidlo a tonizující faktor. V podstatě přímo působí na pohybové problémů. Tyto přírodní bylinky jdou až k jádru.

Usmálo se na mě štěstí když jsem objevil Tribulus, Boswellii, Gotu kolu a tradiční medicína našich babiček mi velela užívat rozumnou dávku vlákniny a kolagenu.

Tribulus se ale dříve v mém jídelníčku dietologa takřka nevyskytoval. Zařadil jsem proto izolované dávky tribulusu, po kterých jsem se cítil daleko pružnější a pevnější.

Nejprve jsem všechny nalezené ingredience testoval zvlášť, ale sinergické působení je tak známé, že jsem se těšil, až je vyzkouším všechny najednou a ještě k tomu v poctivém extraktu.

Vytvořil jsem první prototyp doplňku stravy EL-ELÁSTICO a nestačil se divit. Při mém testu jsem se nacházel zrovna na dovolené, kde moc pohybu díky delším přejezdům nebylo. Měl jsem tedy čas sledovat, jaké má "ELÁSTICO" blahodárné účinky na mé klouby.

Po návratu jsem v kanceláři stoupnul na detekční přístroj Tanita a nestačil se divit. Nejen že se mi vrátila dřívější pružnost a tělo mě přestalo bolet, ale hlavně se velice významně proměnila i má postava.

Tukové parametry se celkově snížily o 2,5% a metabolický věk klesl o 3 roky.

Z "ELÁSTICA" si připravuji nápoj, který mě zregeneruje po celém dni.

Účinky složek EL-ELÁSTICOBCAA - L-leucin, L-isoleucin a L-valin

* pouze v nejsilnější variantě


Základní stavební jednotky všech bílkovin jsou aminokyseliny. Bílkoviny jsou důležité přírodní látky pro normální funkčnost všech organismů.

Kolagen hydrolyzát


Nejen lidé v pokročilém věku mají problém s klouby. Hydrolyzát kolegenu má výbornou vstřebatelnost a pomáhá vyživovat.

Kolagenní peptidy vyživují pojivové tkáně. Kolagen je nejčastěji spojován s kůží. Ztráta kolagenu = ztráta pevnosti kůže. Je to bohužel běžné, že kůže věkem slábne, až o čtvrtinu. Nedostatek kolagenu jde ruku v ruce s vráskami.

Svaly a kosti

Kost je tvořena především kolagenem, na který se teprve váží minerály. Kost je aktivní tkáň která se neustále mění, dorůstá a zpevňuje, tam, kde je namáhána. Želatina je hůře stravitelný produkt vzniklý vařením kolagenu. Želé pochoutky, medvídci i želé v tlačence… obsahují kolagen, jenže především vázanou vodu, jen 6% tvoří kolagen.

Růst svalů a kolagen - svaly jsou hojně tvořeny kolagenní tkání. Zátěží vznikají ve svalech a jejich kolagenních pouzdrech mikro-trhlinky, které vnímáme jako únavu a bolest po sportu, v tomto případě je nutné kolagen doplnit ve zvýšených dávkách. 30% všech bílkovin v lidském těle je právě kolagenních. Kolagenem dobře nasycená chrupavka je mnohem odolnější vůči nárazům, které musí tělo snášet třeba při běhu či skákání.

Tribulus Terrestris


Působí pozitivně na systém zajišťující rychlou koordinovanou reakci.

Gotu kola


Je považována za jednu z nejvíce duchovních a omlazujících bylin v Ájurvédě.

Boswellia serrata


Obsahuje 65% boswellové kyseliny, která je již od starověku využívána v arabské medicíně pro své hojivé účinky.

Inulin


Je to rozpustná vláknina, která funguje jako prebiotikum pro podporu zdraví zažívacího traktu. Tím příznivě ovlivňuje imunitní systém.
TŘI ZÁSADNÍ PRINCIPY,
CO DĚLAT NA PODPORU
ŠLACH, SVALŮ A KLOUBŮ

Pokud si přečtete tyto principy, může být váš
pohybový aparát ve skvělé formě

ZA PRVÉ UNIKÁTNÍ VÝTAŽKY

Boswellia serrata, Inulin, Kolagen
Gotu kola, Kotvičník zemní, BCAA


Aktivní složky:


 • Kolagen - klouby
 • Gotu kola - kognitivní funkce
 • Inulin z Čekanky - imunita
 • Boswellia serrata - hojení
 • Tribulus terrestris - svaly
 • BCAA - síla

 • ZA DRUHÉ PŘÍRODNÍ ZÁKON

  Sval, který se nehýbe, degeneruje


  Fyzikální zákony působí nejen na přírodu, ale i na nás samotné. Jednoduchým příkladem jsou svaly a mozek. Pokud je nebudete pravidelně a přiměřeným způsobem každý den zatěžovat, ochabnou a časem atrofují.

  Vždy je mi velice líto, když na ulici vidím šik člověka, který se valí v pokřivené poloze, jako by právě uběhl maraton. Stačilo by aplikovat pár základních pravidel a většina populace by měla po problému.

  Pakliže chcete mít zdravé klouby, musíte své svaly v oblasti kloubů adekvátně zatěžovat každý den. Na těle máme zrhuba 600 svalů. Zkuste je každý den mírným cvičením zatížit. Pravidelné a umírněné cvičení je osvědčená cesta k dlouhověkosti a zdravým kloubům.

  ZA TŘETÍ VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ
  V KOMBINACI S POHYBEM

  Kouzelná síla synergie pro mnohonásobný efekt


  Vzájemně posilující působení, to je kouzlo, které bylinky mají. Účinnost samostatných bylinek je sama o sobě nenahraditelná, ale kombinace jejich extraktů dělá z EL-ELÁSTICA a pohybu nástroj, který revitalizuje pohybový aparát, řeší únavu a dodává sílu.

  Způsob působení EL-ELÁSTICA si můžete představit jako mikroelementy, které pronikají skrz k problému. Tyto bylinné extrakty daleko předběhly moderní dobu.

  EL-ELÁSTICO UPOZORNĚNÍ!

  Nevhodné do 18. Let. Může způsobit zvýšení sexuální výkonnosti u obou pohlaví


  700g SÍLA PŘÍRODY


  Pokud jste zvyklí na kávu, zapomeňte na ni. Nechte na sebe působit osvěžující sílu bylinek. Stačí přelít 1/3 kávové lžičky EL-ELÁSTICA vodou, 5 minut vyluhovat a ihned máte připravený životabudící nápoj.

  Pod psychickými problémy se často láme i fyzická kondice. Využijte moudrou sílu přírody ve svůj prospěch. El-Elástico rozzáří mysl a osvěží bolavé tělo.

  Pokud budete vyčerpaní a unavení, užijte 2/3 kávové lžičky na noc a ráno se budete cítit o mnoho lépe. El-Elástico působí jako silný regenerační prostředek.

  PROČ EL-ELÁSTICO UŽÍVAT?


 • revitalizuje tělo
 • dodává životní sílu
 • obnovuje poškozené tkáně
 • NOBLESNÍ CENA


  1396 Kč (56 EUR) / 159 gramů

  2547 Kč (103 EUR) / 375 gramů

  5377 Kč (222 EUR) / 750 gramů

  Finanční návratnost EL-ELÁSTICA je asi 1 týden po zjištění, že jste ušetřili za doktora, prášky, psychické problémy a výdaje spojené za léčbu bolesti kloubů, šlach a svalů.

  Jenom to nejlepší, je pro Vás dost dobré!


  A teď to nejlepší k raketovému startu


  Sníte o krásném těle? Chcete ploché břicho plné ladných křivek? Toužíte po krásně zaobleném zadečku? Chcete mít silné a pohledné paže? Chcete si zvýšit fyzickou kondici? Chcete zvýšit svoji pružnost, rovnováhu a stabilitu? Chcete mít tělo atleta nebo atletky? Chcete mít sami ze sebe skvělý pocit při pohledu do zrcadla? Chcete být přitažlivější pro vašeho partnera? Chcete se bez skrupulí vysvléci na plovárně a nestydět se za jediný špíček na těle? Teď je to možné!


  Jako bonus k nákupu dostanete unikátní cvičební aplikaci SixPack, která Vám pomůže se zeštíhlením postavy


  Roční přístup k aplikaci, díky které se proměna postavy stane hrou v hodnotě 3 300 Kč zdarma k nákupu

  GARANCE NA VRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud kdykoliv do 30 dnů naznáte, že El-Elástico není pro vás, zašlete mi ho zpět a já vám v plné výši vyplatím vaše peníze zpět. Jediné co při vrácení zboží platíte, je poštovné. O vrácení můžete zažádat e-mailem, telefonem nebo osobně. Nikdy nic neriskujete.

  Možná vás teď napadá?


  • Jak za kloubní výživu El-Elástico zaplatím?

   Na výběr máte ze dvou možností. 1. klasickým bankovním převodem. 2. na dobírku. Vždy záleží, co Vám více vyhovuje.

  • jak dlouho musím El-Elástico užívat?

   První výsledky zaznamenáte do týdne, plné výsledky zaznamenáte do 14 dní.

  • kolik musím El-Elástica užívat?

   Dávkování je velice individuální, někomu stačí 1/2 kávové lžičky, jiný potřebuje 1 kávovou lžičku. Standardně doporučuji 1 vrchovatou kávovou lžičku za den.

  • kdy mám El-Elástico užívat?

   3x za den po jídle.

  • na jak dlouho El-Elástico vydrží?

   Při doporučeném dávkování vydrží velké balení na dva měsíce.

  • má El-Elástico nějaké vedlejší účinky?

   Ano vedlejším účinkem El-Elástica je zvýšení sexuální výkonnosti a libida u obou pohlaví.

  • Jak El-Elástico užívat?

   Jsou dvě varianty - přelívat studenou vodou (účinky znatelné, ale né maximální) - přelívat vroucí vodou (účinky maximální).

  Zde si objednejte El-Elástico s narozeninovou slevou 33%

  Unikátní spektrum kolagenu a bylinných extraktů!

  Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

  Co říkají na EL-ELÁSTICO uživatelé?
  Přečtěte si recenze


  *Výsledky uváděných klientů se mohou lišit od výsledku jiných klientů

  „Chtěl jsem Vám napsat, že moc děkuji Vám i bohu za El Elastico. Měl jsem velmi těžkou boreliózu a nic mi nezabíralo na klouby. Utratil jsem milióny za všechno možné, ale téměř nic nazabíralo. A tohle opravdu zabírá, moc si toho vážím. Mohl bych psát dlouze o kladných účincích, ale tohleto je nejdůležitější.“

  David Šimek

  „První změny jsem cítil už po dvou dnech užívání. Kolena mě přestala bolet a cítil jsem se lépe. El-Elasticito užívám asi 3 týdny a je mi líp. Můžu v pohodě běhat bez bolestí.“

  Martin Šikula

  „Veľmi rád potvrdzujem to, čo mate všetko napísané pri danom výrobku pri objednávke. Jeho vplyv na organizmus človeka je veľký. Jednoznačne dáva silu, energiu a zdá sa že má vplyv aj na kĺby. Beriem to cca 3 týždne a bolesti kĺbov ustúpili.“

  Ing. Josef Čan

  „Jan Anděl - to je můj strážný anděl už delší dobu. Mám již několik let potíže s bolestmi pravého kolene a vždy, když je to nejhorší, tak dostanu od lékaře inkejci, kterou si uhradím /stojí o dost víc, než El Elastico/. Ale ani po injekci nejsem úplně bez bolesti. A protože užívám i El Fuente a El Nino a jsem s nimi velice spokojena, rozhodla jsem se zakoupit i El Elastico a udělala jsem moc dobře. Již po pěti dnech užívání mně koleno přestalo otékat a po týdnu i bolet. A tak opět mohu chodit na delší procházky bez problému a nemusím vyhlížet lavičky, abych si odpočinula. Moc a moc děkuji“

  Božena Simonová

  „Prezivame velmi tazke zivotne obdobie. Bola som psychicky na dne a nepridavali mi ani bolesti v laktoch, pate a bedrovom klbe. Aj napriek mnohym vyzivovym doplkom na klby, babskym receptom, cviceniu jogy, kazdodennemu bicyklovaniu(10 km denne) som bola bez energie. El elastico ma zaujalo a bolo mojou poslednou volbou. Dnes po 3 tyzdnoch uzivania naberam dych. Tesim sa dobrej kodicii-unesiem aj tasku s nakupom, doslapujem na patu bez bolesti, vratila sa mi ohybnost v clenku. Necitim taku fyzicku unavu a aj napriek starostiam zvladam kazdy den s vacsim pokojom. Dakujem“

  Dagmar Liskova


  *Výsledky uváděných klientů se mohou lišit od výsledku jiných klientů

  „El-Elástico užíváme s manželem 14 dní, objednali jsme další balení. Manžela přestává bolest v kyčli a já doufám, že mě přestane bolet rameno. Máme oba pocit, že se cítíme lépe.“

  Zdeňka Koudelková

  „Dobrý den, El Elastico je naprosto úžasné. Jsem opravdu velmi spokojená... Krásný večer.“

  Jitka Bydlová

  „Dobrý den, můj Anděli :),El-Elástico jsem si koupila kvůli hroznému tlaku v levém koleni. Měla jsem pocit, že při každém dalším kroku mi musí ta chrupavka z kolene vypadnout. A pak půjdu na operaci a budu mít ve 27 letech v noze kus železa. (Zlobí mě už od 18). Asi po 3 týdnech užívání El-Elástica je ten tlak pryč. Už si troufnu i doběhnout autobus. Ještě budu muset začít cvičit, ale už teď je to skvělý. Díky Honzo. Ps: Vedlejší účinky jsou masakr, smůla, že jsem single. :))))“

  Monika Kroužilová

  „Dobrý den přeji pane Anděl, El-Elástico mě hodně pomáhá při té mé artróze rukou, díky tomuto preparátu neužívám žádné léky ač je mám předepsané od lékaře na tlumení bolesti a ruce nejsou oteklé a bolavé při každém pohybu. A že mi pomáhá tento preparát mám potvrzené, neboť jsem EL-Elástico měsíc neužívala a bolest a otoky se vrátily v plné síle. Jen mám obavy abych nebyla "závislák". Tak teď užívám ráno a v poledne šálek s jednou kávovou lžičkou. Navečer si šálek dát nemohu jelikož potom nemohu spát. Děkuji Vám a přeji hezké dny příští“

  Ilona Kuršová


  *Výsledky uváděných klientů se mohou lišit od výsledku jiných klientů

  S El-Elastico som veľmi spokojná. Ja mám problémi s klbmi od detstva. Teraz ked užívam El-Elástico je to o dosť lepšie. ´Dakujem Elana“

  Elena Malisova

  „Srdečně zdravím a děkuji za všechny artrotiky za váš produkt. Zdá se, že bolest je menší při užívání EL-ELÁSTICA.“

  Jiřina Burdová

  Dobrý den, krom vlivu na klouby a pohybový aparát - podle sdělení mojí manželky opravdu došlo k vymizení chrápání včetně občasné apnoe. Užívám přípravek cca 10 dnů.

  Dr. M.Wolf

  „I když jsem nevěřila tomu, že to může pomoct, koupila jsem si to. Dlouho jsem váhala, než jsem začala užívat. A ono to pomáhá.“

  Jana Krechlerová

  Zpětná vazba na El-Elástico zalité vodou:
  1) stalo se pro mě drogou
  2) mozek mi jede
  3) dávam góly na fotbale takže mam Elástico formu

  Martin Čermák

  „Vděčím vám za to, že letos mohu díky EL Elastiku zase do hor. Bolesti kolena zmizely. Už jem ani nedoufala :-)! Doporučuji všem v okolí...." Děkuji

  Hana Pleváková

  Chcem Vám podakovat ze El elastico naozaj funguje. Je to jediny produkt ktorý mi skutocne zabral. Samozrejme necitim sa ako uplne vylepsena, ale prestal ma boliet chrbat, tie male drobne kosticky na nohach a aj koleno sa polepsilo. Hoci to jedno je asi velmi poskodene. Ale zlepsilo sa vsetko o viac ako 50 percent. Myslim tie moje bolesti. Dakujem Vám zo srdca a som velmi rada ze som Vás vobec nasla v tej zaplave informacii na nete. Nuz musim k tomu vsetkemu povedat, ze keby ho zacal brat menej poskodeny clovek tak by sa vylepsil lepsie ako ja, pretoze ja mam myopatiu neuropatiu hypermobilitu klbov a tak velmi trpi pri mojej nadvahe. Lenže teraz uz pomaly nebudem mat elastico a tak som skusila byt dva tyzdne bez neho. Lenze bolesti sa mi zacinaju vracat.

  A este nieco trocha sa hambim, ale to elastico ma na mna nejake vedlajsie ucinky co sa tyka rastu prs. Ono by to bolo super lenze ja uz mam velkost F a to je uz hroza aj pre mna. :)

  Julia J.


  *Výsledky uváděných klientů se mohou lišit od výsledku jiných klientů

  „Dobrý den pane Jane Anděli! Váš doporučený doplněk opravdu působí! Již jej užívám a děkuji Vám!

  Vladimír Jasenovec

  EE užívám 3. den, a musím říci (snad to není placebo efekt), že se mi ráno vstává podstatně jednodušeji. Doteďka jsem měl ráno problém ohnout ruku v lokti, rozhýbat prsty, i nohy. Že by to už tak brzy zabralo? Možná ano.

  Honza Markovič

  Od svého narození jsem měla potíže s páteří. Je tam dědičná dispozice, z jedné linie mají všechny ženy různě pokroucenou pateř, někdo tzv. hrb, někdo různě rotačně pokřivené obratle. Mezi tyto ženy patřím i já. Od 24 let jsem měla "slíbený" vozíček. Takové pokroucení vede k problémům i s chůzí. Mne drží především denní cvičení a tak, díky Bohu, dožila jsem se přes 70 let. S těmito problémy se vezou neustálé bolesti, jednou víc, podruhé méně. Snažím se to zvládat bez léků především cvičením, ale i injekcemi a pobytem na rehabitačních lůžkách. Každý lékař se vždy jen vyjádří: "Ta vaše páteř má důvod bolet." V minulém roce jsem si objednala přes internet přípravek El-Elastico - doplněk stravy s jedinečnou strukturou bioinformačních molekul pro regeneraci kloubů - tolik nadpis. Užívala jsem asi 1 týden, bez úspěchu, tak jsem jej přestala užívat. Jenže můj zdrav. stav se mne stále zhoršoval až letos v novém roce jsem téměř přestala chodit. Urputné bolesti mne dovolily jít tak 10-12 metrů a musela jsem si sednout. Nakonec jsem si vzpomněla na ten prostředek EL-Elastico a začala jsem užívat 2x denně ČL doplňku přelít vodou. Asi po týdnu jsem začala poznávat, že se mi líp chodí i když v bolestech. Tentokrát jsem vydržela a dnes, po využívání dvou dávek - 2 x 700 g doplňku stravy, mohu říci, že chodím jen s jednou hůlkou a vzdálenost se několikrát znásobila. Posílily mne i úpony, klouby, a zdá se mi, že přípravek dělá dobře i na trávení. A úžasné je i to, že necítím nezvladatelnou bolest. Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování panu Janu Andělovi, že něco tak úžasného dokázal vytvořit. Doporučuji všem lidem, kteří mají problémy s klouby a celým pohybovým aparátem, aby zkusili uvedený výrobek El-Elastico, jistě poznají jako já, jak krásný je den bez bolesti a možnost se pohybovat. S pozdravem Vaše vděčná "pacientka"

  Jelínková Anna

  Dobrý deň Pán Anděl, pred zhájením užívania Vášho prípravoku sme podobne ako aj manželka, ktorá brala EL-ELÁSTICO spolu so mnou, mali problem v kolených a bedrových klboch bolesť, pri vstavení a sadaní. Po využívaní Vášho prípravku prešli bolesti, za čo Vám chcem aj touto cestou ešte raz velmi pekne poďakovať.

  Dobrota s manželkou

  Již pár dní mám v hlavě pár vět, které jsem chtěla přepsat do pc. Po necelých 14 dnech užívání bolest kloubu téměř pominula, objevuje se jen v krajních polohách pohybu palcem, je to úúúžasný pocit! Do prstu se mi vrátila síla a stabilita, nebojím se, že něco upustím, když musí být v nesení zapojen i palec. Už jsem zlákala k užívání i švagra, byli u nás teď týden na dovolené, tak jsem mu chystala meducínu stejně jako sobě, je již pět měsíců po autohavárii, kdy si jako dvoumetrový chlap při nárazu zezadu otloukl a pokroutil horní polovinu těla a bolesti mu začaly ustupovat až nedávno po sérii obstřiků kolem lopatky, a po několikadenním užívání EL-ELÁSTICA se rozhodl, že do toho jde taky! Děkuji, že mi Vás a Váš přípravek osud přihrál do cesty, jeho účinky chválím, kde se dá, dneska ráno ve školce mi učitelka říkala, že skáču ze schodů jako laňka, hned jsem ji řekla, co mě nabijí :)

  L. Adamovská

  „Užívám tento přípravek přesně 1 týden, jak doporučujete 3x denně 1/3 kávové lžičky zalít horkou vodou a po 5 minutách vypít. Od lékaře nemám diagnostikovanou osteoporozu ani artrozu, ale poslední dobou cca více jak rok mě velmi často bolí klouby. Ruce při úchopu, kotníky převážně při chůzi po schodech, kolena při chůzi po rovině. Co ale hlavně - levé rameno tak, že se obtížně oblékám... Jaká je moje situace po jednotýdenním užívání??? Jsem nadšená! Při chůzi do schodů mě kotníky nebolí... Koleno ani prsty na rukou nebolí, rameno mě téměř nebolí... a hlavně levou paži mohu bez obav zvednout a i s ní zakroužit, což ještě před dvěma týdny bylo nemyslitelné...Děkuji."

  Hana Čepeláková


  Podívejte se, jak se EL-ELÁSTICO vyrabí  Takto, to vidí u nás v grafickém oddělení


  *This website offers health, fitness and nutritional information and is designed for educational purposes only.
  You should not rely on this information as a substitute for, nor does it replace, professional medical advice, diagnosis, or treatment.