3minutovka

Jak do měsíce změnit svůj zadek, břicho a paže, abyste vypadali jako filmové hvězdy?

Pokud přemýšlíte jak zhubnout břicho, změnit svůj dekolt nebo vymodelovat zadek k dokonalosti, pak Vás tyto řádky nenechají spát. Vytvarovat problémové partie nebylo nikdy jednodušší.

O co tu jde?

 

  • Několik let je vědecky prokázané, že určitou partii vytvarujete, když lehce narušíte svalová vlákna v lokální oblasti. To nyní dokážeme s ohromnou efektivitou a za minimum času.

 

  • Kdo jde s dobou, získá náskok před ostatními
    Nedalo mi to spát. Spousta z vás mi psala o návod na vytvarování problémových partií. V roce 2014 jsem do světa vypustil 6ti minutovku, která způsobuje maximální a komplexní výsledky při tvarování těla, za minimum možného času. Nyní jsem vytvořil něco, co zpřístupní krásný zadek, paže a pevné břicho všem, co si o to zažádají.

 

Vždy jsem toužil mít nástroj, který udrží mé problémové partie pod kontrolou. Teď máte možnost přidat se ke skupině lidí, která aplikuje ty nejmodernější poznatky z oblasti fitness a tvarování postavy. Zatímco ostatní budou stále pátrat, vy už budete konat.

Víte jaký je rozdíl mezi moudrostí a chytrostí? Moudrý koná. Mějte krásné všechny části těla a staňte se moudrými. Zjištění, že po 3 minutách zaměřených na problémové partiie se Vaše postava změní ke spokojenosti, Vám zajistí pocit uspokojení a radosti.

Neplýtvejte svými silami, vyčerpání vážně poškozuje zdraví.

Je to o radostném a efektivním cvičení, které vás baví
Vždy mě zamrzí pohled na pěkné tělo, s ochablým břichem nebo povoleným zadkem. Převážná většina ldí za to ale nemůže. Oni jen neznají informace, které by jim zajistily mít svoji postavu pod kontrolou. Nyní ale tyto informace budou dostupné všem.

Sranda? Utopie? Fámy?

Vypracovaný hrudník nesoucí s sebou hrdost a odvahu by chtěl mít každý. Ale s našimi pažemi dnes cvičíme možná tak prstoklad na klávesnici. Pevné paže a krásný hrudník je chloubou všech lidí. Tyto části máme každý jedinečné jako otisky prstů. Bohužel málokdo je může dát na obdiv díky ochablosti nebo tukové vrstvě. Celulitida dnes už netrápí jen ženy – a to úplně zbytečně. Pevný zadek a krásné nohy může mít opravdu každý. Stačí k tomu málo.

Po dobu 3 minut zatěžujte své nohy účinnými cviky a procházet se v plavkách nebo ve spodním prádle vám bude dělat radost. Pneumatika, která se na pupku sem tam objeví v menším nebo větším provedení, tam prostě nemá co dělat. Za 1. to nevypadá moc dobře a za 2. tuk uložený v oblasti břišní dutiny je rizikovým faktorem pro vznik cukrovky, vysoké hladiny cholesterolu a rakoviny tlustého střeva. Tomu říkám správná investice – do svého zdraví.

Investovat čas do svého těla a zdraví je to nejlepší, co pro svůj život můžete udělat.

KDYŽ VÁM DÁM RECEPT NA BÁBOVKU, JE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE JI TAKÉ UPEČETE
Cvičte jen ty nejefektivnější cviky, výsledek bude rychlejší
Do každého cvičení dejte maximum – jen tak se vaše postava změní
Získejte svůj systém přestavby těla
Využívejte moderních poznatků, pro udržení problémových partií pod kontrolou
Užívejte si život ve zdraví a plnými doušky
Žádné čáry a neuvěřitelné metody, ale pouze těchto pět pravidel. Už se neptejte, jestli také můžete mít krásnou postavu. Ano můžete! Nyní se rozhodněte, že to konečně dokážete!

Když Vás vezmu do temného lesa, v kterém si rosvítíme, pochopíte, že přestavba těla není tak složitá, jak se na první pohled zdálo. Stačí aplikovat 3 minutovky na problémové partie. To je ta správná cesta, které Vám zaručí krásnou postavu… Cvičte efektivně, ušetříte spoustu peněz a času.

Možná se Vám doma uvolní i nějaké to místo po trenažeru, který jen zbytečně zabírá místo a práší se na něj.

Problém většiny lidí je lenost. Už jsem slyšel hodně výmluv a všechny mají stejný základ. Jde jen o to, ujasnit si priority. Jestli chcete vypadat dobře, lenost Vás neporazí. Když víte, kde je problém a já Vám dám nástroj, jak problém vyřešit, dosáhnout výsledků bude hračka.

Netříštěte pozornost na všechny strany, vyberete si metodu, která Vám nejvíce vyhovuje a té se držte. Žít v touze o pěknou postavu je jedna věc, ale mít krásnou postavu vyžaduje trochu tréninku.

Vytvořil jsem sestavy 3 minutového cvičení zaměřené speciálně na jednotlivé partie. Když si tyto cviky osvojíte, budete mít své problémové partie pod kontrolou. Tyto 3 minuty Vám zaručí, že si už nikdy nebudete zakrývat faldíky na pupku, ochablé paže nebo ďolíčky na zadku a stehnech.

Promění Vás z člověka, který obdivuje druhé v člověka, který je sám obdivován. Ptáte se, jak tyto speciální 3 minutovky na jednotlivé partie získáte? Ještě moment, mám otázku…

Kdyby za Vámi domů přišel mistr bojových umění, sedl si s Vámi k čaji a nabídl Vám

Každý den si s tebou na 3 minuty sednu. Když uděláš co řeknu, zbavíš se problémových partií. Stály by Vám 3 minuty za to, aby Vás někdo, kdo Vás inspiruje, naučil všechna svá tajemství, své nejúčinnější tipy a triky… když víte, že za ním stojí výsledky, po kterých toužíte?

Myslíte, že by to pro Vás mělo hodnotu? Pokud ano, tak pro Vás jsem vytvořil 3 minutovky, které staví na 3 principech:

cvičíte každý den jen v tu hodinu, kdy se Vám opravdu chce
nepotřebujete nic víc, než 2 petlahve s vodou, ručník, židli a podložku
cvičíte na ty partie, které Vás zrovna trápí
MÁ METODA CVIČENÍ MI DOVOLUJE VYPADAT DOBŘE DÍKY TĚMTO 6 KLÍČOVÝM PRAVIDLŮM, KTERÉ DORŽUJI

cvičím každý den pro vypuštění endorfinů do těla, z toho plyne má vitalita
cvičím cviky, které mi zaručí, že i po cvičení, ještě dlouho dobu spaluji tuky
v celém dni cvičím jen v tu hodinu, kdy se mi opravdu nejvíc chce. Třeba i v obědové pauze
neztrácím svůj drahocený čas, protože mám odcvičeno za krátkou dobu
jsem průžnější než kdykoliv jindy
dřinu nechávám ostatním, cvičím jen s vlastní vahou těla
Co Vás na DVD čeká? Dokonalé partie EXPRESS!

Celkem jsem pro vás vytvořil 90 tříminutovek na problémové partie, aby postava byla co nejrychleji prokreslená. Čeká vás:

systém, díky kterému spalujete tuky i bez cvičení
systém, který Vám vymodeluje i problémové části těla
zvýšení energie, díky kterému budete ostatním vzorem
úspora spousty peněz spojených s touhou mít pěknou postavu
úspora 3 hodin týdně, oproti běžným metodám cvičení
magický kód přitažlivosti, který nikoho nenechá chladným
produkce hormonu štěstí, který při sportu aktivujete
životní optimismus, který je motorem života
dokonalá postava, kterou jste si vždycky přáli
extra rychlá transformace vašeho těla
sebevědomí, které z Vás bude sálat
usměvavý pohled, který jste nosívali na tváři jako děti
jedno kliknutí a je po blbé náladě
Pevný a plochý pupík, hrdost a síla v ramenou, ladnost a krása pozadí
Ptáte se, jak to bude probíhat?

Každý den si pustíte jednu 3 minutovku na partie, které vás zrovna trápí. K tomu dostanete každý cvik přesně vysvětlený, ať máte jistotu, že cvičíte dobře. Kamkoliv si DVD vezmete s sebou a spustíte v počítači nebo DVD přehrávači. Díky přehlednému řazení cviků si snadno vyberete svoji nejoblíbenější 3 minutoku. Stačí Vám minimum prostoru, židle, petlahev, podložka a ručník
Dostanete možnost si popovídat s lidmi kteří jsou stejného ražení, jako vy. Možná najdete i nové kamárady se stejnými zájmy.

Každé DVD obsahuje koncentrát toho nejefektivnějšího, jak při cvičení doma vymodelovat problémové partie jako je zadek, břicho nebo paže. Každý videotrénink obsahuje také všechny cviky ve zpomalených záběrech s detailním popisem cviků.

Jasné, přímočaré a jednoduché.

REVOLUČNÍ CVIČENÍ 3 MINUTOVKA JE PRO VÁS POKUD:

chcete v tomto roce zadělat na definitivní proměnu svého těla – žádné další marné pokusy
chcete raketově nastartovat zpětný chod ke zdraví a vitalitě
nechcete se plácat od zdi ke zdi a nevědět, jakým směrem se vydat
chcete aplikovat jen to, co reálně funguje a neztrácet čas hloupostmi
chcete maximum “muziky” za minimum peněz a vloženého úsilí
chcete trávit čas v komunitě vítězů, kde krásná postava je výsadou
Přes rok jsem přemýšlel nad cvičením, které Vám co nejefektivněji vymodeluje problémové partie. Soustavné každodenní cvičení je klíč mého vlastního úspěchu. Takže vím, jak kriticky je to důležité. Zároveň si ale uvědomuji, že ne každý si může dovolit vzdělání za desítky tisíc korun.

V rámci svého osobního času investuji měsíčně přes deset tisí do vývoje efektivních metod cvičení. Nemusíte lítat po světě a sbírat střípky skládačky na vlastní pěst. Jen letenky by Vás přišly na další desítky tisíc korun! Pak byste vše začali zkoušet od nuly a věřte mi… metoda pokus-omyl není při budování krásné postavy vůbec levná záležitost.

Představte si, že tohle všechno udělá někdo za Vás, naučí se ty NEJLEPŠÍ praktiky, PODLOŽÍ je vlastními výsledky a nabídne Vám, že Vás vše naučí. Usnadnilo by Vám to život? Myslíte, že by Vám to ušetřilo roky života a mraky peněz? Takže kolik jsem si měl za 1 DVD revolučního cvičení 3 minutovky říct? Dvanáct tisíc? Pět tisíc?

Kdepak… rozhodl jsem se, že jedno DVD na problémové partie bude u mě za 1.650 Kč, což je velmi férová nabídka, když si spočítáte, kolik byste za cvičení dali jinde.

30dni

Navíc, jak je u mě zvykem, máte 100% záruku spokojenosti. Pokud kdykoliv naznáte, že 3 minutovka není pro Vás, vrátíte mi DVD a já Vám v PLNÉ výši vyplatím zpět vaše peníze.

Toto je můj osobní závazek k Vám.

Přes 8 750 členů si letos vyzkoušelo 3 minutovku.

Budu se na vás těšit doma u počítače nebo televize.

Teď je VÁŠ čas. Rok 2015 bude Váš bod zlomu

3 reakce na „3minutovka“