Hubnutí cvičením

SixPack HUBNUTÍ roční PŘEDPLATNÉ

když máte chuť a šest minut čas

Chcete vypadat lépe v plavkách? Nechcete v uplém tričku stále zatahovat břicho? Chcete obnovit svůj šatník? Cvičte v SixPack, šetřete čas a získejte postavu svých snů. 

Chcete zhubnout nebo vytvarovat problémové partie? Cvičte na počítači s hrou SixPack!

Pokud dumáte, jak ještě letos získat postavu svých snů a mít ze sebe ten nejkrásnější pocit, že jste to dokázali, pak čtete možná ty nejdůležitější řádky, které se Vám kdy dostaly do ruky.

Dlouhodobě zažitý názor, že pohybem se hubne až po 30 minutách zbořila šestiminutovka, která se stala hitem pro český a slovenský národ.

Vaše postava bude bez tuku

za velmi krátkou dobu

Nemohl jsem přihlížet tomu, jak se mnoho lidí snaží bezvýsledně dostat do formy. Honba za dokonalou postavou mi mnohdy připadala jako hledání jehly v kupce sena. Většina lidí si zachovává kypré tvary jen z toho důvodu, že nemá ty správné informace.

Jednoduše se přihlásíte do svého účtu.

Představte si ten pocit, mít krásnou postavu. Nevzrušuje Vás to? Tak proč se teď nepřidat do skupiny lidí, která na to jde chytře. Zatímco odpočíváte, můžete spalovat ještě více tuku, než když se hýbete. Řeknu Vám, člověk se hned cití lépe, když si na návštěvě může dát o jednohubku navíc s jistotou, že nepřibere ani gram.

Pocit, že po 6 minutách cvičení mám odmakáno jako někteří za celý den, Vám dává pocit radosti a uspokojení. Nejde o to, jestli vážíte o 3 kila méně nebo více.

Je To o pocitu spokojenosti

SE SVOU POSTAVOU

VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE

Často vzpomínám, jak mě lidé odrazovali, že to fungovat nemůže, že 6 minut je na cvičení málo. Pravdou ale je, že v česku i na slovensku si momentálně přes 24 000 lidí ověřilo, jaké skvělé výsledky cvičení má.

Vím, jak je frustrující, když do něčeho vkládáte drahocennou energie a pořád stojíte na místě. Odešel jsem od ustálených postupů a začal trošku „rebelovat“. Nevěděl jsem, jestli se mi to povede nebo budu lidem jen pro smích.

Vymyslet tento unikátní systém mi trvalo několik let. Vznikl z toho ucelený systém jménem SixPack.

Možná dumáte, jestli také budete muset cvičit několik let, než získáte dokonalou postavu. Chtěl bych Vás ujistit, že v žádném případě. Tuhle časovou investici jsem už udělal za Vás.

Vyberete si úroveň cvičení, na kterou zrovna máte.

Tomu říkám správná investice – do svého zdraví. Investovat čas do svého těla a zdraví je to nejlepší, co pro svůj život můžete udělat.

TI, CO UŽ ZÍSKALI VYSNĚNOU POSTAVU SE DRŽELI STEJNÝCH PRAVIDEL

 • cvičili jen podle těch nejlepších lidí z oboru, aby neztráceli čas hloupostmi
 • z cvičení si udělali návyk a cvičí každý den
 • mají systém cvičení, který jim vyhovuje
 • využívají moderních poznatků, aby spalovali, i když nic nedělají
 • žádná magie a neuvěřitelné metody, ale pouze těchto pět pravidel

Otázka už není, jestli to jde nebo nejde. Otázkou je, jestli to uděláte taky?!

Když Vám najednou dojde, kudy vede cesta, tak svůj čas začnete investovat chytře jen do těch nejefektivnějších věcí, které Vám zaručí krásnou postavu… A zbytek bez slitování pustíte k vodě, čímž ušetříte spoustu peněz. Najednou Vám přestanou dávat smysl všechny ty drahé posilovací stroje, posilovny a trenažéry.

Největší problém 90 % lidí je rozostřená pozornost. Chvíli zkouší tohle, pak támhle to… podle toho, co se kde nového dočtou, že by na jejich postavu mohlo zabrat. Roztáčí desítky talířů a všechny jim padají. Nemají zaměření. Chybí jim silný tah na branku. Ztrácí se v tom… Když honíte dva zajíce naráz, vždycky Vám oba utečou.

Na co se zaměřit?

Vytvořil jsem soubor 6 minutového cvičení, které když si osvojíte, udělají z Vás člověka, kterého každý obdivuje za jeho postavu. Těchto 6 minut Vám zaručí, že už nikdy nebudete mačkat faldíky na pupku a vaše postava bude šik. Promění Vás z hledače příležitostí jak zhubnout nebo vytvarovat postavu na člověka, který přesně ví co dělá a jde správným směrem.

Stálo by Vám 6 minut za to, aby Vás někdo, kdo Vás inspiruje, naučil všechna svá tajemství, své nejúčinnější tipy a triky… když víte, že za ním stojí výsledky, po kterých toužíte? Myslíte, že by to pro Vás mělo hodnotu? Pokud ano, tak pro Vás jsem vytvořil SixPack, který staví na 3 principech:

 • cvičíte každý den jen v tu hodinu, kdy se Vám opravdu chce
 • nepotřebujete nic víc, než 2 petlahve s vodou, ručník, židli a podložku
 • začínáte od základní úrovně a postupně se zdokonalujete

Tato nová metoda Vám dovoluje

vypadat dobře

DÍKY TĚMTO 4 KLÍČOVÝM PRAVIDLŮM, KTERÉ SE SNADNO DODRŽUJÍ

 • cvičíte každý den pro vypuštění endorfinů do těla, z toho plyne Vaše vitalita
 • cvičíte cviky, které Vám zaručí, že i po cvičení, ještě dlouhou dobu spalujete tuky
 • v celém dni cvičíte jen v tu hodinu, kdy se Vám opravdu nejvíc chce. Třeba i v obědové pauze
 • neztrácíte svůj drahocený čas, protože máte odcvičeno za 6 minut
  dřinu necháváte ostatním

Co Vás v APLIKACI SixPack čeká?

Každý den budete mít před sebou novým trénink, aby postava byla co nejrychleji prokreslená. Dostanete konkrétní tréninky na:

 • břicho
 • prsa a paže
 • zadek a stehna

Ptáte se, jak to bude probíhat?

Každé cvičení obsahuje koncentrát toho nejefektivnějšího, jak při cvičení doma vymodelovat krásnou postavu.

Každý videotrénink obsahuje také všechny cviky ve zpomalených záběrech s detailním popisem cviků.

Jasné, přímočaré a jednoduché.

Hubnutí se SixPack je pro Vás pokud

 • chcete v tomto roce už finálně zhubnout – žádné další marné pokusy
 • chcete raketově nastartovat zpětný chod ke zdraví a vitalitě
 • nechcete se plácat od zdi ke zdi a nevědět, jakým směrem se vydat
 • chcete aplikovat jen to, co reálně funguje a neztrácet čas hloupostmi
 • chcete maximum “muziky” za minimum peněz a vloženého úsilí
 • chcete trávit čas v komunitě vítězů, kde krásná postava je výsadou


Každý den se Vám otevře nový šestiminutový trénink.

Soustavné každodenní cvičení je klíč mého vlastního úspěchu. Takže vím, jak kriticky je to důležité. Zároveň si ale uvědomuji, že ne každý si může dovolit vzdělání za desítky tisíc korun.

Proto… když jsem kolegům řekl, kolik bude stát revoluční cvičební hra SixPack, podivili se!

Chci, aby každý člověk hladový po pěkné postavě měl přístup k tomu nejefektivnějšímu cvičení s vlastní vahou těla.

V rámci svého osobního času investuji měsíčně přes deset tisí do vývoje efektivních metod cvičení.

Nemusíte lítat po světě a sbírat střípky skládačky na vlastní pěst. Jen letenky by Vás přišly na další desítky tisíc korun!

Pak byste vše začali zkoušet od nuly a věřte mi… metoda pokus-omyl není při budování krásné postavy vůbec levná záležitost.

Představte si, že tohle všechno udělá někdo za Vás, naučí se ty NEJLEPŠÍ praktiky, PODLOŽÍ je vlastními výsledky a nabídne Vám, že Vás vše naučí.

Jednorázová investice 1 299 Kč
59 € do svého ZDRAVÍ

BONUS ZDARMA

JÍDELNÍČEK NA MÍRU VZHLEDEM K VAŠIM CÍLŮM, KTERÝCH CHCETE DOSÁHNOUT V HODNOTĚ 1 000 KČ ZDARMA. 


Do konce akce jídelníček do aplikace zdarma zbývá

 

O co tu jde?

• Několik let je vědecky prokázané, že určitou partii vytvarujete, když lehce narušíte svalová vlákna v lokální oblasti. To nyní dokážeme s ohromnou efektivitou a za minimum času.

• Kdo jde s dobou, získá náskok před ostatními
. Nedalo mi to spát. Spousta z vás mi psala o návod na vytvarování problémových partií. V roce 2014 jsem do světa vypustil 6 minutovku, která způsobuje maximální a komplexní výsledky při tvarování těla, za minimum možného času. Nyní jsem vytvořil něco, co zpřístupní krásný zadek, paže a pevné břicho všem, co si o to zažádají.

Vždy jsem toužil mít nástroj, který udrží problémové partie pod kontrolou. Teď máte možnost přidat se ke skupině lidí, která aplikuje ty nejmodernější poznatky z oblasti fitness a tvarování postavy. Zatímco ostatní budou stále pátrat, vy už budete konat.

Proměníte svoji postavu zdravou a zábavnou formou.

Víte jaký je rozdíl mezi moudrostí a chytrostí? Moudrý koná. Mějte krásné všechny části těla a staňte se moudrými. Zjištění, že po šesti minutách zaměřených na problémové partiie se Vaše postava změní ke spokojenosti, Vám zajistí pocit uspokojení a radosti.

Sranda? Utopie? Fámy?

Vypracovaný hrudník nesoucí s sebou hrdost a odvahu by chtěl mít každý. Ale s našimi pažemi dnes cvičíme možná tak prstoklad na klávesnici. Pevné paže a krásný hrudník je chloubou všech lidí. Tyto části máme každý jedinečné jako otisky prstů. Bohužel málokdo je může dát na obdiv díky ochablosti nebo tukové vrstvě. Celulitida dnes už netrápí jen ženy – a to úplně zbytečně. Pevný zadek a krásné nohy může mít opravdu každý. Procházet se v plavkách nebo ve spodním prádle Vám bude dělat radost.

Zbavíte se nehezké pneumatiky, která se na pupku sem tam objeví. Za 1. to nevypadá moc dobře a za 2. tuk uložený v oblasti břišní dutiny je rizikovým faktorem pro vznik cukrovky, vysoké hladiny cholesterolu a rakoviny tlustého střeva.

KDYŽ VÁM DÁM RECEPT NA BÁBOVKU, JE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE JI TAKÉ UPEČETE
.

Osobní statistiky Vás povedou k výsledku.

Cvičíte jen ty nejefektivnější cviky, výsledek je rychlejší!


Už se neptejte, jestli také můžete mít krásnou postavu. Ano můžete! Nyní se rozhodněte, že to konečně dokážete!

Když Vás vezmu do temného lesa, v kterém si rosvítíme, pochopíte, že přestavba těla není tak složitá, jak se na první pohled zdálo. Stačí aplikovat šestiminutovky na problémové partie. To je ta správná cesta, které Vám zaručí krásnou postavu… Cvičte efektivně, ušetříte spoustu peněz a času.
Možná se Vám doma uvolní i nějaké to místo po trenažeru, který jen zbytečně zabírá místo a práší se na něj.

Problém většiny lidí je lenost

Už jsem slyšel hodně výmluv a všechny mají stejný základ. Jde jen o to, ujasnit si priority. Jestli chcete vypadat dobře, lenost Vás neporazí. Když víte, kde je problém a já Vám dám nástroj, jak problém vyřešit, dosáhnout výsledků bude hračka.

Netříštěte pozornost na všechny strany, vyberte si metodu, která Vám nejvíce vyhovuje a té se držte. Žít v touze o pěknou postavu je jedna věc, ale mít krásnou postavu vyžaduje trochu tréninku.

Vytvořil jsem sestavy cvičení zaměřené speciálně na jednotlivé partie. Když si tyto cviky osvojíte, budete mít své problémové partie pod kontrolou. Tyto cviky Vám zaručí, že si už nikdy nebudete zakrývat faldíky na pupku, ochablé paže nebo ďolíčky na zadku a stehnech.

Po každém cvičení ztrácíte procenta tuku.

Promění Vás z člověka, který obdivuje druhé v člověka, který je sám obdivován. Ptáte se, jak hru SixPack získáte? Ještě moment, mám otázku…

Kdyby za Vámi domů přišel někdo, kdo se stará o těla filmových hvězd a nabídl Vám: „Každý den si s tebou na 6 minut sednu. Když uděláš co řeknu, zbavíš se problémových partií“. Stálo by Vám 6 minut za to, aby Vás někdo, kdo Vás inspiruje, naučil všechna svá tajemství, své nejúčinnější tipy a triky… když víte, že za ním stojí výsledky, po kterých toužíte?

Myslíte, že by to pro Vás mělo hodnotu? Pokud ano, tak pro Vás jsem vytvořil SixPack, který staví na 3 principech:

METODA CVIČENÍ SIXPACK VÁM DOVOLUJE VYPADAT DOBŘE DÍKY TĚMTO TŘEM KLÍČOVÝM PRAVIDLŮM, KTERÉ DODRŽUJETE

 • cvičíte každý den 6 – 18 minut
 • cvičíte jen v tu hodinu, kdy se Vám opravdu chce
 • neztrácíte svůj drahocený čas, máte odcvičeno za krátkou dobu


Čeká vás:

 • systém, díky kterému spalujete tuky i bez cvičení

 • systém, který Vám vymodeluje i problémové části těla

 • zvýšení energie, díky kterému budete ostatním vzorem
 •  
úspora spousty peněz spojených s touhou mít pěknou postavu
 • 
úspora 3 hodin týdně, oproti běžným metodám cvičení

 • magický kód přitažlivosti, který nikoho nenechá chladným
 • 
produkce hormonu štěstí, který při sportu aktivujete
 • 
životní optimismus, který je motorem života

 • dokonalá postava, kterou jste si vždycky přáli

 • extra rychlá transformace vašeho těla
 • 
sebevědomí, které z Vás bude sálat

 • usměvavý pohled, který jste nosívali na tváři jako děti

 • Pevný a plochý pupík,
 • hrdost a síla v ramenou
 • ladnost a krása pozadí

Ptáte se, jak to bude probíhat?

Každý den si pustíte jednu ostrou šestiminutovku. Před tím se samozřejmě šest minut podle návodu rozvcičíte a po ostrém cvičení se také šest minut uklidníte, takže když vezmu ideální variantu, cvičíte každý den 18 minut. Soboty, neděle. Každý den.

Každé cvičení obsahuje koncentrát toho nejefektivnějšího, jak při cvičení doma vymodelovat problémové partie jako je zadek, břicho nebo paže. Každý videotrénink obsahuje také všechny cviky ve zpomalených záběrech pro snadnější pochopení. V průběhu celého tréninku Vás snímá Vaše webová kamera (pokud ji nemáte, nevadí) pro závěrečné vyhodnocení.

Jasné, přímočaré, jednoduché

a zdravé hubnutí pohybem

REVOLUČNÍ CVIČENÍ SixPack JE PRO VÁS POKUD:

Chcete v tomto roce zadělat na definitivní proměnu svého těla.

Žádné další marné pokusy
.

Soustavné každodenní cvičení je klíč mého vlastního úspěchu. Takže vím, jak kriticky je to důležité.

Zároveň si ale uvědomuji, že ne každý si může dovolit vzdělání za desítky tisíc korun.

Proto si objednejte revoluční cvičební hru SixPack, která Vás bude stát méně, než měsíční vstupné do fitka.

ZDE SI OBJEDNEJTE HUBNOUCÍ PROGRAM, KTERÝ PROMĚNÍ VAŠI POSTAVU