Registrace XXL klubu – pravidelný odběr velkého balení, za cenu malého balení

Registrace do XXL klubu – pravidelný odběr velkého balení, za cenu malého balení

Jste na správné cestě k péči o své klouby! Vyplňte prosím následující údaje a objednejte si nejsilnější kloubní výživu EL-ELÁSTICO+. Tímto krokem získáte nejen účinný produkt, ale také možnost registrovat se do našeho exkluzivního XXL klubu a využívat výhod pravidelného každoměsíčního odběru s největším a nejsilnějším balením za cenu nejmenšího.

Smlouva o zaregistrování se do XXL klubu:

I. článek

Smlouvou o zaregistrování se do XXL klubu souhlasíte s pravidelným každoměsíčním odběrem kloubní výživy EL-ELÁSTICO v největším balení za cenu nejmenšího. Tímto získáte výhodu vyššího množství produktu za výhodnější cenu. Smlouva má 1 měsíční výpovědní lhůtu, kterou můžete využít v případě, že již nechcete pokračovat v pravidelném odběru.

II. článek

Potvrzení objednávky:

Po odeslání objednávky vám zašleme potvrzení na váš e-mail spolu s informacemi o platbě a dodání. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Děkujeme, že jste se rozhodli pro kloubní výživu EL-ELÁSTICO a vstoupili do XXL klubu! Těšíme s Vámi na dlouhodobou spolupráci a přejeme vám zdravé a silné klouby!

*Poznámka: Vaše osobní údaje budou pečlivě chráněny a použity pouze pro účely týkající se vaší objednávky a registrace do XXL klubu.