Rubriky
Vše

Trápí vás bolest ramen a nevíte, co s tím? Nezoufejte, existuje řada jednoduchých cvičení, které vám mohou pomoci zmírnit bolest a zlepšit vaši pohyblivost.

  • 1. Rozcvička – Než začnete s cvičením, udělejte si lehkou rozcvičku, abyste uvolnili svaly a připravili se na fyzickou aktivitu. Zkuste například krouživý pohyb ramen, lehké protahování nebo pár hlubokých nádechů a výdechů.
  • 2. Posilování svalů – Svaly kolem ramen jsou velmi důležité pro správnou funkci ramen a rukou. Zkuste cviky s malými činkami nebo gumovými pásky, které posílí vaše svaly a pomohou vám zlepšit pohyblivost ramen.
  • 3. Protahování – Protahování je klíčové pro udržení správného postavení ramen a prevenci bolesti. Zkuste protáhnout svaly ramen pomocí různých cviků, jako je například tahání ramen přes hrudník, protažení horní části zad nebo protahování bicepsů a tricepsů.
  • 4. Masáže – Masáže mohou být skvělým způsobem, jak uvolnit napětí v svalstvu a zlepšit prokrvení v oblasti ramen. Pokud nemáte možnost navštívit maséra, zkuste si masírovat svaly sami nebo požádat o pomoc někoho z rodiny či přátel.
  • 5. Změňte svůj životní styl – Někdy je bolest ramen způsobena špatnými návyky v každodenním životě, jako je sedavý způsob práce nebo špatné držení těla. Pokud je to možné, změňte svůj životní styl, abyste minimalizovali opakující se pohyby, zlepšili své držení těla a zvýšili svou pohyblivost.

Bolavá ramena mohou být velmi omezující a bolestivá, ale s trochou trpělivosti a pravidelným cvičením můžete dosáhnout zlepšení. Nenechte se tedy odradit a začněte s těmito cviky a radami na zlepšení svého zdraví.

Doufám, že některý z těchto bodů zařadíte co nejdříve do svého denního režimu, aby mohlo dojít co nejdříve ke zlepšení Vašeho stavu. Ale víte jaký je nejlepší start pro řešení tohoto problému?? Pořádně dovyživit své tělo a pravidelně užívat kloubní výživu EL-ELÁSTICO.

EL-ELÁSTICO obsahuje unikátní směs přírodních látek, které pomáhají chránit a posilovat klouby, zlepšovat pohyblivost a snižovat záněty a bolesti. Pokud trpíte bolavými rameny, je pro Vás EL-ELÁSTICO tou správnou volbou.

A co je na tom nejlepší? Kromě toho, že se zbavíte bolesti a zlepšíte svou pohyblivost, pravidelné užívání kloubní výživy může mít i pozitivní vliv na vaše sexuální zdraví. Takže to stojí za to, ne?

Neváhejte a začněte užívat EL-ELÁSTICO pravidelně, abyste zlepšili svůj zdravotní stav, zvýšili pohyblivost a navíc se možná dostanete do lepší formy i v ložnici! Své EL-ELÁSTICO si můžete objednat zde ->>

author avatar
Jan Anděl Výživový poradce
Jan Anděl je certifikovaný výživový poradce s více než 17 letou praxí. Specializuje se na tvorbu personalizovaných stravovacích plánů, zlepšení výživových návyků a redukci hmotnosti. Své služby nabízí jak v osobních konzultacích, tak prostřednictvím online poradenství. Jan je také aktivním autorem, který pravidelně přispívá svými odbornými články a radami do blogů a zdravotnických magazínů. Jeho filozofie je založena na přesvědčení, že zdravé stravování by mělo být jednoduché a dostupné pro každého.