Rubriky
Vše

Na střechách po celé Evropě provádím jednu z nejnáročnějších prací na světě

Chodím po střechách, tahám těžké věci a už mi bylo fakt ouvej.

Psal se rok 2019, kdy se to na mě sesypalo. Spoustu zakázek a já nestíhal. Montuji na střechy hromosvody a myslel jsem, že s tím budu muset seknout. 

Přestavte si, že na jeden panelák musíte natahat 30 tun těžkých ocelových drátů, nahoru Vám je vyzdvihne jeřáb, ale následně 100 metrů sem a 100 metrů zpět je musíte po střeše roztahat ručně. Vše si dělám většinou sám, takže zátěž je enormní. Přirovnal bych to k závodům Predator race nebo Spartan.

Stárnu a fyzická kondice mi pomalu ubývá, klouby bolí a nároky na práci se zvyšují. Byl to právě osudový rok 2019 kdy jsem musel stihnout více zakázek a snažit se z toho nepodělat…. Hledal jsem nějaký únik od bolavého těla, něco, po čem bych ráno mohl normálně vstát a opět fungovat na střeše.

Dozvěděl jsem se o kloubním preparátu EL-ELÁSTICO, které regeneruje nejen klouby, ale i celý pohybový aparát. I když jsem tomu moc nevěřil, protože jsem v životě už vyzkoušel kde co, říkal jsem si, i kdyby mi to mělo pomoct jen malinko a má únava a bolesti těla se zmenšili jen o nepatrné 1% přál jsem si to a byl bych za to vděčný.

První vlaštovka, kdy jsem si uvědomil, že to asi bude něco dělat bylo v Německu na stavbě, kdy jsem makal celý den, byl jsem zedřený jako kůň. Večer jsem si udělal první silnou dávku EL-ELÁSTICA a šel spát. Ráno jsem byl překvapen – vzbudil jsem se a říkám si: „já včera nic nedělal? Jak to, že mě nebolí celé tělo jako vždy? Asi nějaká náhoda, nebo vlastně…. Já večer vypil ten horký nápoj. No nic zkusím to znovu po dnešním dni, kdy mě čeká podobná fuška“.

Večer jsem opět přišel sedřený a udělal si silnou dávku toho horkého nápoje EL-ELÁSTICO, situace se opakovala, ráno jsem vstal, jako kdyby nic. Detailně jsem na montážích po Evropě prozkoumal všechny účinky tohoto horkého nápoje a musím říci jedno: „Díky bohu, za to, že mi do cesty seslal EL-ELÁSTICO, nyní zvládnu více práce s menší únavou, nebolí mě klouby a cítím se o 10 let mladší.

S prací jsem chtěl již seknout, že to fyzicky nedávám, ale teď – brnkačka, cítím se jako znovuzrozený a vím, že určitě ještě pár let s tímto přípravkem hravě vydržím.

Mockrát děkuji a jsem vám vděčný Wolfgang Marks.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *