Syndrom zaprášeného rotopedu aneb kolikrát to ještě vzdáte?

Začít cvičit doma je jednoduché, těžké je u toho vydržet! Jak najít motivaci a jak začít cvičit doma doopravdy efektivně? Pojďme odhalit vaše slabiny a ukázat si, proč jste pravidelné cvičení tolikrát vzdali.

 

Hodně drahý věšák na prádlo

Dostali jste chuť doma cvičit a řekli jste si, že rotoped budete používat alespoň pětkrát týdně. Vždyť na něm můžete šlapat a u toho klidně koukat na televizi. Přístroj jste si pořídili a teď už víte, že vaše představy byly na míle vzdáleny realitě. Z rotopedu se stává jen věšák na prádlo a důkaz vaší prohry. Možná si i najdete nějakou výmluvu, třeba tu, že ani po týdnu poctivého šlapání jste nezhubli. Pravda je krutá, ale chyba není v přístroji, ale jen ve vás – ve vaší hlavě.

 

Kombinace motivace a výsledků

Přestat na stará kolena kouřit, zhubnout a začít chodit pravidelně do divadla. Typická předsevzetí, se kterými bojuje nejeden z nás. Bez motivace a toho správného hecnutí je však nikdy nedodržíme. Když nemáte dostatečně silnou vůli, sadu motivátorů a podporu okolí, vzdáte to vždy. Není to však chyba, je to běžná lidská vlastnost. Chybou je nic s tím nedělat. Pokud už nikdy nechcete nechat cvičení na zítra, je tady pro vás SMS Motivace. Anděl strážný a váš osobní trenér připravený zasypat vás zdravou motivací a chutí překonat všechny překážky! Další hybnou silou pro vás budou první výsledky. Ptáte se, kde se vezmou?

 

Rozhýbejte ztuhlé klouby!

Jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé cvičení doma po pár dnech vzdají, je absence výsledků a příliš složité cviky. Krkolomné pozice tělo nesportovce v letech spíše zničí, než aby mu pomohly. Někteří trenéři si neuvědomují, že cvičení doma se od toho v posilovně výrazně liší. Cviky na doma musí být jednoduché, musí fungovat, musí je zvládnout každý a nesmí zabírat moc času. Přesně takovou sadu cviků přináší prověřená 6ti minutovka na DVD, kterou v nízké obtížnosti dokáže cvičit úplně každý. Rozhýbá vaše ztuhlé klouby a ukáže vám cestu ke zdravějšímu a hezčímu tělu. Zapomeňte na váš věk a komplikované cvičení, kterému musíte každý den věnovat hodinu. Hubnout můžete už jen díky 6 minutám pohybu denně.

 

Čeká na vás výhra

Kolikrát to ještě vzdáte? To záleží jen na vás, nemusí to být však už ani jednou! Ty správné informace a funkční postupy máte nyní prakticky pod nosem. Vaše postava se může proměnit během velmi krátké doby a zaprášený rotoped můžete prodat třeba někde v bazaru.

Celý článek
Zpět

Diskuze k tématu