Co patří k dovolené? Užijte si all inclusive a cvičení u moře!

Snad každého láká v létě vyrazit někam k moři a užít si pár dnů dovolené. Ne každý však dokáže i během této doby myslet na svoje zdraví, a proto je tady vyzkoušený a fungující tip, který oceníte nejen na dovče!

 

Švédské stoly pro české žaludky

I ten nejlevnější last minute zájezd dnes často nabízí all inclusive stravování, ve kterém máte zdarma pití včetně alkoholu a veškeré jídlo od bohaté snídaně až po večeři ve formě švédských stolů. A co si budeme říkat, český žaludek zvyklý vozit si půlku života řízky s chlebem k Berounce něco takového dokáže pořádně ocenit. Neberte to jako nějaké pomlouvání, každého zkrátka láká ochutnat vše, co vidí. Je to úplně normální! Navíc dovolená by neměla být o nějakých zákazech… pak se však člověk nesmí divit, že se z dovolené vrací o dobrých 5 kilo tuku těžší. Pokud se chcete takovému nepříjemnému překvapení vyhnout, naučíme vás, jak možnosti all inclusive stravování otočit ve svůj prospěch!

 

Váš soukromý kuchař

Když se lidé podívají na stravovací plán, často si uvědomí, že něco takového jim doopravdy může pomoci zhubnout – bez hladu nutno podotknout. Existuje však skupina jedinců, která se začne ihned vymlouvat, že na přípravu jídel nebude mít čas a peníze. Je to sice hloupost, ale je to tak! Plán ani nevyzkouší a přebytečná kila zůstanou. Patříte mezi takové škarohlídy?

Nechte si stravovací plán sestavit na dovolenou a vraťte se o několik kilo lehčí! All inclusive je takový váš soukromý kuchař, díky kterému není problém si pětkrát denně dát jídlo odpovídající plánu. Každý lepší hotel u moře nabízí hromadu zeleniny, čerstvé ryby, jogurty a další potraviny, které v plánu najdete. Na dovolené si vše můžete v rámci all inclusive vyzkoušet a po návratu domů ve správném stravování budete pokračovat. Proč? Protože budete vědět, že díky stravovacímu plánu máte již několik kilo dole.

 

Pohyb při šumění vln

Vyvalit se na pláž dokáže každý, ale užívat si aktivní a zdravou dovolenou je mnohem zábavnější zážitek. Věřte, že díky cvičení u moře se můžete dostat velmi rychle do kondice. Revoluční 6ti minutovka vám z celkového času dovolené ukousne opravdové minimum a cviky obohacené o šumění mořských vln budou bavit i ty, kteří nemají ke cvičení absolutně žádný vztah. Bezh ohledu na věk a fyzickou kondici! Ostatně podívejte se a přesvědčíte se, 6ti minutovka s označením ZEN vám ukáže, jak na cvičení u moře a 6ti minutovka na DVD vás bude provázet cvičením vhodným na doma. S dovolené se vrátíte s dobrou náladou a motivací dále formovat postavu.

Celý článek
Zpět

Diskuze k tématu