Rubriky
Blog

Šťastný nový rok 2020. Jaký je pro tento rok váš sen?

Předsevzetí, to je vždy otázka pro začátek roku. 

Jaké bude pro letošek vaše nejtužebnější přání? Zamyslete se.

Někdo si přeje získat novou lásku, někdo štíhlou postavu. Pro kluky z posilovny to mohou být silnější bicepsy a volejbalistky si mohou přát vyhrát titul v lize….

Každopádně vždy funguje, pokud si svoji tužbu napíšete na kartičku a vložíte do peněženky nebo položíte před sebe na místo, kde se často díváte. Každý den si tuto kartičku 3x přečtěte a nechte působit sílu myšlenky.

Já osobně si přeji, aby má tvorba pomohla co nejvíce lidem na cestě za lepším zdravím a hezkou postavou.

Napište mi do komentářů, co si pro letošní rok přejete vy?

 

57 reakcí na „Šťastný nový rok 2020. Jaký je pro tento rok váš sen?“

dobry den, dekuji vam za vas email ja bych jsi v letosni rok prala spousta veci ale to nejdulezitejsi bych jsi prala byt stastna abych byla zdrava. dekuji hezkej den.

Každý den pomáhám lidem, abych mohla své tělo dát do formy.
A nejen své tělo, ale i hlavu.

Dobrý den. Srdečně Vás zdravím a chci se zeptat, zda se dá v letošním roce objednat přípravek El- Elástico. Děkuji za odpověď. Vlastina

Přeji si nejvíc ze všeho šťastný partnerský vztah s kompatibilním mužem. Přestěhovat se s ním na to místo, kde chce být má duše. Zdraví. Vyřešení finančních potíží a příjem peněz z naplňující činnosti, zdravé vztahy s těmi správnými lidmi a uzdravení těch dosud nefunkčních.
Podporu a přání máte ode mě vy ženy, které zatím ohrožuje nemoc.

Dobrý deň, pôvodne som chcela napísať svoje prianie, ale zarazil ma záber ktorý máte na titulke a síce vyrúbané stromy a špinavá voda. Tak som zmenila prianie želám si aby sa nevyrubovali lesy a aby sme mali čisté potoky a rieky, aby sme mali čistú pitnú vodu a predovšetkým zodpovedných ľudí na kompetentných miestach, pretože bez čistej prírody nebudeme mať ani zdravie, ktoré si tak veľmi želáme. pozdravujem vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *