Rubriky
Blog

Velká Foto soutěž – zapečené brambory se zeleninou a sýrem

Sdílejte toto video na svém facebooku, přidejte Vaše foto zapečených brambor, napište sem do komentářů, že jste článek sdíleli a vyhrajte VELKOU kloubní výživu El-Elástico!

Na přípravu pro 2 budete potřebovat:

  • 2 papriky
  • 1 rajče
  • 2 mrkve
  • 3 brambory
  • 1 cibuli
  • 250g eidamu
  • pepř
  • sůl
  • olivový olej

Postup:

Zeleninu pokrájejte na drobno – nasypte do zapékacího hrnce. Opepřete, osolte a přidejte decentně olivového oleje. Promíchejte a dejte do trouby na 180 stupňů. Po 30 minutách vytáhněte a posypte sýrem. Vše pečte dalších 30 minut.

Zařaďte se do FOTO SOUTĚŽE! 3 vítěze za propagaci tohoto receptu oznámím v komentářích příští týden ve středu 20.1. Sdílejte video a přidejte svou fotku zapékaných brambor se sýrem, napište sem do komentářů, že jste článek sdíleli. Vyhrajte kloubní výživu El-Elástico, se kterou se Vám bude na nový rok lépe dostávat do formy.

 

11 reakcí na „Velká Foto soutěž – zapečené brambory se zeleninou a sýrem“

Anděli, vy jste anděl! Konečně supr bezmasé jídlo, před lety jsem objevil ratatouile, nevím, zda to píšu správně, ale díky za novinku.
Já rozpálím zapékací mísu na 250 stupňů a pak pokračuju 30 min. se zeleninou. Půlku množství sýra pak zamíchám do prohřáté směsi a zbytek přijde nahoru. Zapékám ještě asi 15-20 min.
Veškeré suroviny váží cca 1 250 g, z toho brambory byly 350 g. Poměr skvělý.
Ještě jednou DÍÍÍKY!
Jarda Jarouš

Krásné dobré ráno, recept jsem uvařila hned ráno se snídaní, a musím říct, že mě to moc bavilo.:-)
Vypadá a voní to úžasně, už se těším, až ochutnám.
Mám ho i na svém facebooku. Určitě bude ostatní v novém roce inspirovat k zdravému vaření.:-)
Foto v příloze. PS Vaříme s vášní, jíme s láskou! 🙂 Martina Krausová

Mám dotaz na nějakého chenika – potravináře. Kdesi jsem četla, že je možné tepelně zpracovávat bez nějakých vedlejších škodlivin jen sýr ementál. Je toto tvrzení opodstatněné, nebo máme opravdu širší výběr? Jinak se těším na tu dobrotu, už se mi sbíhají sliny na jazyku!

Taky miluji zapecene,-cokoli,fr.brambory nejvíce.Souhlasim,že jsou to sacharidy ale v tomto případě o úbytek jde spíše v souvislosti s výhrou.M..

Dnes mám zapečenou kapustu s mletým a sýrem,a zítra bych ráda tyto brambory se zeleninou a sýrem.Miluju takováto jídla.Přeji všem dobrou chuť FA

Když já jsem jak závodní auto.Rychlá,ale nevydržím.“Musím,musím,mněla bych.“Vypadá receptík dobře.

Robievam takto zeleninu veľmi často, nakoľko je to ľahkostraviteľné jedlo, alebo na odľahčenie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *