Rubriky
Blog Cvičení Hubnutí

Jak zhubnout do plavek

Jak zhubnout do plavek a cítit se skvěle u vody

Obavy z odhalení nedokonalé postavy u bazénu či na pláži trápí mnoho z nás, nezávisle na pohlaví. Tento článek vám ukáže, jak zhubnout do plavek a léto si užít bez zbytečných mindráků.

Přijetí změny a odhodlání k akci

Postupem času naše těla ztrácí schopnost rychle hubnout, kterou jsme měli v mládí. Vzpomínáte, jak jednoduše jste dříve zhubli, když jste vynechali večeři nebo se věnovali sportu? Dnes možná zjišťujeme, že některé partie těla se stávají více problematickými. Je snadné rezignovat a schovávat se u vody pod osuškou, ale pokud se nechcete vzdát, je čas naučit se vyvarovat běžným chybám a začít pracovat na postavě, za kterou se v plavkách nebudete stydět.

Efektivní cvičení pro krásné tělo

Jak na to? Začněte s programem, který počítá s individuálními potřebami každého z nás. Program „6-ťi minutovka“ nabízí cviky, které zaberou minimum času a můžete je provádět kdekoliv. Ať už máte problémy s bříškem nebo hýžděmi, pravidelné cvičení s tímto programem vám pomůže problematické partie dostat pod kontrolu. Stačí jen několik minut denně a můžete se těšit na postupné, ale jisté zlepšení.

Vybavení, které potřebujete k cvičení doma

Pro domácí cvičení vám postačí pár základních pomůcek: ručník, židle, podložka a dvě lahve s vodou. Vyberte si čas, který vám vyhovuje, ať už to je ráno před prací nebo večer před televizorem. Důležité je najít si pravidelnost, která vám bude vyhovovat a kterou budete moci udržet.

Inspirace pro vaši motivaci

Vzpomínejte na časy, kdy jste se ve svém těle cítili skvěle. Každý z nás má jiné oblasti, které chce zlepšit. Zda jde o menší pupík, povadlé paže nebo hubnutí spodní části těla, důležité je zůstat pečlivý a motivovaný. S programem „6-ťi minutovka“ a trochou odhodlání budete moci své plavky oblékat s úsměvem a bez obav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *